Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek esküvőre ruhát...

Hol vegyek esküvőre ruhát Budapesten?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomnőm megy ferjhez.

Legutóbb 3 éve voltam esküvőn, illetve előtte.

Sok ruhat a sugarbird-ben vettem a westendben, de most nezem a honlapjukon es csak ilyen mintas cuccok vannak.


Illetve volt a kozepen reges regen egy gyönyörű ruhakat áruló bolt. De az mar 3 eve sem volt. Nem emlekszem a nevére.



Szép, elegans ruhat szeretnék. Nem tiszta nylont. Közép kategorias áron. Nyári esküvőre.

MErre induljak?



2021. júl. 9. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Blue velvet showroom. Nagyon szép alkalmi ruhák vannak.
2021. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én About You-ról rendeltem egy esküvőre ruhát, illetve a H&M-nek is van elegánsabb vonala, ha olcsóbbat keresel.
2021. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.koszonom a tippet!!!


megneztem a honlapjukat, fotok kozott talaltam is párat, amelyik nagyon tetszik! Nagyon klassz!

2. Neked is köszönöm, szeretem a hm - et, de nem tartom ebből a szempontból megfelelőnek. Illetve rendeles nem opció. Szeretnem felprobalni is, megfogni az anyagot.

2021. júl. 10. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!