Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Trendyol márkáról vélemény?...

Trendyol márkáról vélemény? Milyen minőségű? Milyen a méretezés?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

1 felsőt rendeltem. Xs a méretem, M-et kaptam. Az anyaga sokkal rosszabb, mint a képen. Ezután inkább nem kísérleteztem velük.

A szállítás és online fizetés rendben volt.

2021. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Sz4r
2021. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Borzalmas! Egy 40-es méretű blúzt rendeltem, amire hetekig vártam. Mikor megérkezett, kiderült, hogy sem a szín, sem a méret nem stimmel.

Persze sunyi módon 40-es volt a termékre írva, de amit kaptam, az szó szerint egy gyerekre volt méretezve.

A 10 éves, vékony testalkatú lányomra épphogy rá tudtam adni a felnőtt nőknek szánt, nagyméretűnek ígért blúzt, egy év múlva valószínűleg már rá is kicsi lesz!

Érdemes a Facebook-oldalukra is ránézni, amit elözönlenek a panaszok! Csaló banda!

2021. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!