Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A humana vintage üzletekbe is...

A humana vintage üzletekbe is szoktak lenni pár száz forintos napok, vagy csak a regular üzletekbe?

Figyelt kérdés

Tudom hogy elvileg a nem árucserés hetek szombatján szoktak lenni ilyen leárazások, viszont a vintage üzletekbe csak egy napon van árucsere egy hónapban, a többi napokon nincs.

(Itt a naptár:)

[link]



2021. júl. 10. 08:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Oh és azt még szeretném tudni, hogy a vintage üzletek mennyire drágák(nem leárazós napon)? Drágábbak mint a regular üzletek? Megéri ott vásárolni?
2021. júl. 10. 08:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a humana a kedvencem, sajnos már nincs a közelben. Árú csere előtti napokban érdemes menni, akkor extra olcsó. Az alap árak sem szoktak rosszak lenni
2021. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Voltam mar 100-200 forintos napon (mar nem emlekszem pontosan az arra, de valami ilyesmi) humana vintage-ben, szo szerint foltos, csunya rongyok voltak csak kb. Ha tudsz varrni es valamire felhasznalni az anyagokat, max akkor eri meg szerintem.

Egyebkent nem tudom, hogy milyen idokozonkent van, en egyszer csiptem el egy ilyen napot.

Egyebkent igen, dragabb, sokszor van, ami nagyon tularazott, de ki lehet fogni egy-egy jo dolgot azert. En is elem ezt a vintage eleterzest, de egy valltomeses, lila-sarga, csunya, nagymamas viragmintas felso, fura anyagbol, nem er meg nekem 4 ezret, csak hogy valami peldat is mondjak, hogy mit ertek tularazott alatt.

2021. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D esetleg tudtok ajánlani jó turikat amik nektek ‘beváltak’?
2021. júl. 11. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!