Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, szerintetem melyek a...

Férfiak, szerintetem melyek a leggázabb ruhák, legvállalhatatlanabb ruhák egy férfi ruhatárában, amit ti sose viselnétek, és másoknak is azt tanácsolnátok ő se viselje? Akár többet is felsorolhattok.

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, érdekel hány évesen gondoljátok úgy.

2021. júl. 11. 21:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%
Szandál
2021. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%

Szakadt farmernadrág. 16 évesen még viseltem ilyet. Szerintem iszonyú gáz, mai szemmel.


Nagy márkafeliratos pólók. Rájöttem, hogy nem akarom az adott céget reklámozni, és nem menő, ha 30 centis betűkkel van a mellkasodra írva, hogy NIKE vagy LEVIS.


Vietnámi papucs az utcán, férfinak. Szerintem ez otthoni vagy strand viselet. Nőknél még ok lehet.

A leggázabb az, hogy láttam már vietnámi papucsot zoknival is, ráadásul fiatal emberen.


32F

2021. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
horogkeresztes póló elég vállalhatatlan
2021. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Noren1989 ***** válasza:
98%
Asszonyverő trikó, szakadtfarmer, picsanaci.
2021. júl. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
25%

Egyenruhává avanzsált térdgatyák, 35 fokban vicces hogy minden pasin ez van, bő szárú farmer, rövidujjú ingek, jéger alsó.

F.44

2021. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Trikót hordani, béna zoknit, koszos cipő, szandál, nagyon szakadt nadrág, halásznadrág. Napszemüveg fejen, hátrafelé hordva. Csomóban összegumizott haj. Nyáron hosszú vastag zokni. Nagyon szőrös láb.
2021. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
99%
Meg azok akik úgy járnak tömegekbe, hogy nagy hordó hasuk van és felhúzott felsővel nézelődnek, nagyon ocsmány kinézet.
2021. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Állatmintás ruha, rikító színek, ezek a bőr (műbőr?) vastagpántos papucsok, crocs; "vicces" feliratos pólók 25 felett; vastag, fehér zokni strandpapuccsal.
2021. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%
A klasszikusan vállalhatatlannak tartott dolgokat már felsorolták, de ami nekem még ilyen, az a pólóing. Mondjuk a vállalhatatlan túlzás rá, de vagy sima póló, vagy rendes ing biztosan jobb választás helyette.
2021. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
29%
Papucs (az összes), zsebes harisnyák, terepmintás ruhák, gombóchaj a fejtetőn, vagy lófarokban, napszemüveg feltolva, halászgatya, vízgyűjtő bugyogó a fürdőgatya felett, boxer a másik rövid gatya alatt, Szókratész szakáll.
2021. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!