Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ennek a stílusnak a neve?...

Mi ennek a stílusnak a neve? Általában túrázó, hegymászó, kempingező emberek öltözködnek így.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Hegyes, kempinges, túrás cuccokat keresek, a linkelt képen látható sapkához hasonlókat. Fogalmam sincs, hogy keressek rá.



2021. júl. 12. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Snapback
2021. júl. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem a konkrét irányzat neve kéne, hogy pontosan ilyen jellegű cuccokat találjak. Az hogy snapback önmagában nem elég, mert tudnom kéne, hogy mit írjak be, hogy a mintázat és a megjelenése is olyan legyen. Táskát, ruhát ugyanúgy keresnék. Köszönöm a válaszod!
2021. júl. 12. 04:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Turaboltokban nezelodj, mert turazni funkcionalis ruhazatban (muszalas dolgok, vekonyak, konnyuek, kulso reteg viz-szelallo, melegito reteg osszenyomhato - pehely cuccok, stb.) erdemes, a kinezet sokadlagos szempont.
2021. júl. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amiket te linkeltel, az elso ketto szerkojanak semmi koze turazashoz.
2021. júl. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezekkel is tisztában vagyok, de nem tudom máshogy elmagyarázni, hogy mit keresek :D

Nagyon jó túra felszerelésem nekem is van, nyilván nem a kinézet a legelső szempont, viszont itt most inkább azt keresem. Nagyon tetszik ezeknek az outfiteknek a vibe-ja 🏞️

De azért köszi a válaszokat!

2021. júl. 12. 13:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennek nincs neve, szimpla laza, kicsit sportos outfit. Ennyi.
2021. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Columbia, Patagonia, Timberland ruhamarkakat nezegesd.
2021. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
VSCO girl
2021. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

GRANOLA GIRL

megvan ☺️

2021. aug. 30. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!