Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért izzad a lában jobban...

Miért izzad a lában jobban fekete pamut zokniban mint fehér sportzokniban?

Figyelt kérdés
Nem értem az okát de ha egyszerű fekete pamut zokni veszek fel a nap végére tutira bűzlik a lában és a zokni is át van nedvesedve, fehér sportzokniban meg szinte alig. Más is van így ezzel? Mi az oka? F/28

2021. júl. 16. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Mert a fekete vonza a napot, meleget, a fehér pedig taszítja.
2021. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nahát! Eddig folyton jöttek itt, hogy csak nylonharisnyába van lábszag, más zokniba nem lehet 😂. Mintha sok ember nem is ember lenne,akiknek nem tűnt még fel, hogy átlag embereknek, normál zokniba is tud durva lábszaga lenni🌝.

Amúgy a pamut zoknit 30%ban tartalmaz nylon, szóval ez miatt is lehet.

A fekete zokniba pedig azért érzed nagyobbnak, mert a szinezőanyagok nagyobb arányban vannak, mint a fehérben.

2021. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolom a sportzokni vastagabb vagy más az anyaga. ott van pl a coolmax, szintetikus az egész, mégis baromi jó.
2021. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

2-es!

Jobbat mondok, mikor kiírta valaki kérdésnek, hogy izzad e a lába neonhariban, a pitcsák túlnyomó része azt hazudta, hogy ááá, neki nincs szaga, meg ő nem izzadós.

Rajtam volt zokni is meg hari is, a zoknival az a baj hogy vastag és pamut ami magába zárja a vízet, és emiatt nehezen szárad.

A hari viszont vékony és a műszál nem szívja be a nedvességet, emiatt könnyebben szárad.

De! Mindkettőbe megizzadsz, az hazudik aki azt mindja ő nem izzad.

2021. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja mindenki ezekre a Bamboo meg j.press-es zoknikra, h. nekik bevállt meg tök jó...hát krvára nem. Amikor fél óra után levetem a cipőm már látszik az izzadság rajta...
2021. júl. 16. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
Én utálom a pamut vagy átlagos zoknikat pont ezért. Már kiskamasz koromban is jobban preferáltam a nylon zoknit, mert egyrészt nem melegszik benne a lábam, másrészt teljesen rásimul egyformán a lábra és kényelmesebb a lábbeli is. Harmadrészt nem lehet beleizzadni, ezért nincs az a rossz érzés.
2021. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A jó minőségű sportzokni direkt olyan anyagból van, ami erre a problémára megoldást nyújt, hiszen izzadással járó tevékenységhez találták ki.

De ha ekkora probléma ez, akkor miért nem veszel egy lábizzadásgátlót? Annyifélét kapni már mindenhol belőle, hogy igazán talál mindenki neki megfelelőt.

2021. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó...igen pont ezért írtam h. a sportzoknival nincs baj, de amit annyian dicsérnek (fentebb írt zoknimárkák),nekem nem váltak be!!Annyira nem szeretem a bazi márkajelzéssel ellátott zoknikat meg nem is megy mindenhez , ezért jobb az egyszínű!Csak érdekelt másnak is van-e ilyen problémája...
2021. júl. 16. 18:05
 9/9 anonim válasza:
Kêrdező te milyen fehér sportzoknit használsz, ami bevált?
2021. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!