Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen fazonú bikini bugyi...

Egy ilyen fazonú bikini bugyi is kihívónak, közönségesnek számít vagy még elmegy?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen pont ez, de valami ilyesmi: [link]


Eddig mindig sima bugyis bikinit vettem fel a strandra, pedig alapvetően tangát hordok. Rendes tangát nem vennék fel a strandra, de valami ilyesmi, "nagyobb" fajta tetszene, csak nem akarok közönségesnek hatni. Szerintem ez nem számít kihívónak, de pont ezért vagyok kíváncsi a véleményekre. Normál testalkatom van, szép a fenekem.



2021. júl. 17. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen jó.
2021. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Tökéletes.
2021. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Munkahelyre nem vennem fel, strandra pont jo.
2021. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:D nyilván nem munkahelyre gondoltam
2021. júl. 17. 15:13
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Jó ez, szerintem is, pedig általában nem szeretem az ilyesmiket
2021. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Simán jó. Sztem még a tanga is. Csak azok szerint közönséges akik irigykednek kozben meg mindenki a szépet kukkolja titokban
2021. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Jó ez,de ez tényleg csak jó s..gen áll jól. Én mondjuk akkor sem venném fel,ha jó lennék. De szerencsére ez a veszély nem fenyegeti a lapos tepsise..ggű fajtámat. :D
2021. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Vállalhatatlan, maximum otthon.

Közhelyeken illetlen és közönséges.

F.

2021. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Rengetegen hordanak ilyet, elég nagy divat lett, de ehhez tényleg olyan alak kell, amilyen a modellnek van. Kizárólag tökéletes hátsón áll jól.


Én nőként kissé közönségesnek tartom a mai mindent mutatós divatot, de mindenki azt hord, amit akar. Viszont általában az a tapasztalatom, hogy akik nagyon semmit takaró ruhákat hordanak, azok többnyire azért teszik, hogy az emberek rájuk figyeljenek. A pasik mert szexi, a nők mert irigykednek más jó nőkre.


Persze mikor máskor hordjon ilyesmit egy nő, akkor kell amikor fiatal és szép. Viszont akinek helyén van az önértékelése az általában nem igényli a villantós ruhadarabokat.


Függetlenül az eredeti szándéktól, az ember az öltözködésével üzen valamit a világnak.


Pl: aki párkapcsolatban él, annak kevésbé szerencsés nem túl sokat takaró ruhákat hordani. Nekem is voltak haspólóim, meg pár olyan felsőm, ami eléggé mélyen dekoltált, ezeket a párom nem díjazta annyira, őszintén megmondta, hogy nem szeretné ha bámulnának.


Kicsit küzdöttem is a féltékenységével, végül sikerült meggyőznöm, hogy nem tudok mit kezdeni azzal, hogy egy sima topban is vannak melleim, a dekoltázs tud ízléses is lenni, a melegben pedig nem viselek el magamon mellkasi részen zárt cuccokat.


Aki szingli és kívánatosnak akar látszani és ha emellé még tényleg jó alakja is van, az nyugodtan felvehet bármit, mert nincs miért szégyenkeznie.

2021. aug. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%

9.

Az én nevemben ne nyilatkozz! Köszönöm.

2021. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!