Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki 2021-ben FJÄLLRÄVEN...

Ciki 2021-ben FJÄLLRÄVEN termékeket venni ha tetszik?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem is a divat miatt érdekelne, mármint tetszik a márka is hanem mert nagyon tetszenek a termékei és néhány pont előnyös lenne nekem. Tudom jó régen volt divatban ez de mai napig látni fiatal lányokon, fiúkon de felnőtteken is FJÄLLRÄVEN táskákat így gondolom nem lehet alapból megmondani, hogy mostani vétel e vagy évekkel ezelőtti max az elhordottságán de ez se mondható sokszor. Valószínűleg boltban személyesen vennék dolgokat, így jobban láthatom is a kiválasztott terméket mint látatlanul lehet valami nem stimmelne, de így szerintetek ciki manapság FJÄLLRÄVEN termékeket venni? Mármint gondolom, hogy nem síri csönd van azóta is az üzletekben..Főleg hátizsákot (minit), pénztárcát és egyéb kellékeket vennék, néhányat lehet online ami nem igényel előre megfigyelést. Néhány éve volt az OBAG táska mánia viszont olyat azóta nem látok mióta lement a divat, aztán sokan ezt a quechua táskát hordják ilyen nekem is van sőt szinte minden 4.emberen látok...cnecvbk

2021. júl. 18. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

öööö..... mi a ciki egy márkában...????


Szerinted 30 évvel ezelőtt nem volt adidas, vagy nike? Vagy bármi más...?

2021. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak a FJÄLLRÄVENt elég sokan leszólják sok mindenben..
2021. júl. 18. 11:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Teljesen átlagos táskáik vannak.
2021. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Okés :)

cska gondoltam rákérdezek..

2021. júl. 18. 11:31
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

2: bakker... te KINEK / KIKNEK akarsz megfelelni...?????


Ha nem az a fontos, hogy _neked_ mi tetszik, akkor csinálj egy kérdőíves kutatást, és azt vedd meg, ami MÁSOKNAK tetszik...


Anyám borogass....!

2021. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5.miért kell ilyen kiborultan válaszolni? O_o

egszerű kérdést tettem fel tudom hogy kinek akarok megfelelni és kinek nem de ha ennyire idegbe jössz szerintem más kategóriákat nézz.:D

2021. júl. 18. 11:58
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Miből veszed le, hogy kiborultam volna...??? Egyszerűen halálra röhögtem magam. :-DDD


Ennyire nem lehetsz döntésképtelen, hogy egy nyomorult táskát is MÁSOK véleményétől függően akarsz megvenni....

2021. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7-esnek igaza van. Ennek egyszerűen nem kéne kérdésnek lennie, ha egyszer neked tetszik.
2021. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
OKé de itt elvileg bármit lehet kérdezni és csak kíváncsi voltam nem kell mindjárt nekem jönni..:D:D:D
2021. júl. 18. 12:31
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

persze hogy bármit lehet kérdezni..... !


De tudod, "nem az a legény, aki adja, hanem aki állja".


Ha kiírsz egy kérdést, el kell viselned a negatív véleményeket is.

2021. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!