Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az öltözködési stílusod?

Milyen az öltözködési stílusod?

Figyelt kérdés

Milyen ruhadarabok részesítel előnyben, milyen színeket, szabásokat, mennyire követed a divatot? Mennyire vagy egyedi, mennyire érzed, hogy már kialakult saját stílusod van? Hol szoktál vásárolni? Mennyiért kb. egy hónapban ... stb.

Elsősorban "idősebb" korosztály (lányok főként) válaszait várom (16-20+), de fiatalabbak is írhatnak! Bocsi a sok kérdésért, csak úgy gondoltam így jobban megértitek mire gondolok.


2010. aug. 27. 20:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem követem a divatot, azt veszem fel, amit tetszik. Szeretem az egyszerű, mint nélküli, visszafogott darabokat. Szeretem továbbá a bőszárú- és trapéznadrágokat, ingeket, farmerdzsekiket, kardigánokat, bőrkabátot, sportcipőt, bőrsarut (nem azokat a műanyagokat, amiket mostanában árulnak).Szintén szeretem a nem túl hivalkodó színeket, általában pirosat,szürkét, kéket, feketét hordok, kerülöm a díszítettséget. Szoknyát, magassarkút csak alkalomra húzok fel. A ruháimat a kínai boltokban, turkálókból szerzem, teljesen meg vagyok elégedve, meg hát nem is vagyok milliomos. Én úgy érzem, hogy megtaláltam a stílusomat. Nem vásárolok havonta, mert feleslegesnek érzem. Évszakonként megyek vásárolni és megveszem az adott évszakban hordandó darabokat, 10-15 ezret szoktam ott hagyni, van, hogy kevesebbet. Az olcsóbbal is megelégszem. Télen inkább valami meleg bakancsot húzok, nyáron sarut, tavasszal/ősszel inkább sportcipőt.

Remélem nem gond, hogy írtam.

16/l

2010. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
*minta nélküli
2010. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! hááát, szeretem a bő cuccokat, de ami nőies is. Kicsit vadóc cuccokat, kicsit glam rockosat. De általában farmert húzok pólóval, mert kényelmes és normális viselet. Ékszerekből utálom a gagyi kinézetűeket. Am bármit képes vagyok felvenni, szóval lesz@rom a divatot kb... :D És elég saját stílusom van így. xD Színekben fekete meg piros, narancs, de bármi jöhet, ami nem túl harsány. Vásárolni... turkáló, olcsó butikok, kínai ritkábban, de csóró vagyok, szóval ez van. :D Van, hogy hónapokig nem veszek semmit, van, hogy elköltök 20ezret... Asszem válaszoltam mindenre.
2010. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
58%
én fiu vok de én csőgatyákat hordok (mert deszkás az sítlusom
2010. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Am 20/l második, és még idézőjelesen sem vagyok idős! :P Ja igen: rajzfigurás cuccokat és vicces feliratokat is szeretem. És néha a gyerekosztályról válogatok, a 160centimmel még megtehetem. xD
2010. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat (természetesen mind hasznos), amúgy azért utaltam a korosztályra az idős szóval, mert itt már annyi kislány írogat, hogy az már nekem 19 éves fejjel furcsa :S:) tehát hozzájuk képest idős :P várom a további válaszokat.
2010. aug. 27. 21:00
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hali :) Nos én alapjáraton a metál zenét kedvelem, szóval úgy is öltözködöm, általában inkább gothosabban, de vannak napok, amikor elegem van mindenből, akkor pl. tetőtől talpig szegecs vagyok (van egy olyan kabátom is:D), meg laza napok, amikor farmer + fekete top. Szóval a divatot egyáltalán nem követem. A legtöbb ruhám én magam varrom, vagy legalább átalakítom, sok ékszert is készítek, szóval ezek úgy "egyediek", hogy nem jönnek szemben az utcán, de persze koncerten azért látni hasonlókat. Szeretem az acélmerevítéses fűzőket, egy angliai cégtől szoktam rendelni. Többnyire a szoknyákat preferálom, nadrág inkább a megőrülős napjaimon, és akkor is szigorúan trapéz. Főleg feketét, bordót, és fehéret hordok. Anyagokban nem kedvelem a bársonyt és a hasonló tapintású/kinézetű dolgokat (nagyon sok gagyi goth ruha ilyenből készül az üzletekben, szerintem ízléstelen), a szatént, selymet, taftot részesítem előnyben, átlagos ruháknál pedig sima pamut (de nagyon sokszor úgy nézek ki, mintha minimum operába mennék). Szeretem a nagy kalapokat, szemfedőket, régies stílusú ruhákat, legyezőket, kesztyűket, sálakat, inkább olyan múltszázadi beütésem van. Cipőket illetően nem, nem csak bakancsot hordok (nyáron főleg nem:D), szeretem a szolidabb magassarkúkat is (10 centi alatt, 10 a max, és a tűsarkat nem szeretem, meg a hegyes orrot sem).

Hogy mennyit költök egy hónapban, az változó, szezonok elején többet, közben kevesebbet.DE pl. ebben a hónapban 5000-ért vettem anyagot, amiből szoknyát és bolerot varrtam. Emellett még vettem 1-2 felsőt, max 2000 ft-ért összesen. Szeretem a darabáras turikat is. Ez olyan átlagos, de őszre, télre stb. készüléskor lényegesen többet költök, de nem tudom pontosan mennyit.

Hm, egyediség... hát,a környezetemben annak számítok, mert nincsenek hasonló stílusú ismerőseim. Koncerteken, fesztiválokon, nyilván nem tűnök fel semmivel, csak max. a szemfülesebbeknek, akik látják h nem x-traxből meg darkshoppból rendelek ruhát, mint az emberek 70%-a.

De igazából nem az egyediség a célom, szimplán megőrülök az elmúlt századok ruházatáért, így érzem jól magam. 21/L

2010. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
háát ilyen deszkás stilus igazábol:) de a giccs amit messze kerülök. utálom a csilivili feliratos gyémántos polokat. gyémánt nyakláncokat megmitomén. csőgatyát hordok amit eléggé letolok de ugy h nelegyen kint a seggem. szép pasztell szinű polokat amit feldobok vmi rüvidujju kapucnis csikos pulcsival. karkőtők vannak ilyen gumi meg mitomén. és deszkáscipőő:DD de van amikor kicsit nőiesebben szal papucs pl nyáron de ritka inkább ilyen laza-deszkásat szeretem:) és deszkázni is meg fogok tanulni jee:D 16l
2010. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Bundeswehr bakancs, BDU madrágok, zenekarok vagy egyéb mintás fekete alapú pólók és kapucnis pulóverek, MA1 Bomber dzseki.
2010. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
köszi lányok a válaszokat; írhattok még páran, ha van kedvetek ;)
2010. aug. 27. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!