Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni férfi kantáros...

Hol tudok venni férfi kantáros farmer nadrágot?

Figyelt kérdés
Neten vagy üzlet, mindegy, nem muszály márkásnak lenni teljesen átlagos is érdekel.

2021. júl. 20. 03:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Boltban.
2021. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bárhol kb, De ha boltban nem találsz van egy tonna online shop
2021. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Online sokat néztem, hazai nincs áru készleten a külföldi oldalakon viszont nagyon jol néznek ki sok olyan van ami tetszik is, csak nem igazán bízom a külföldi oldalakban, ahogy tudom előre kell utalni aztán nem biztos hogy meg jön az árú.
2021. júl. 26. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rendeld meg az ilyen nagyobbakrol többnyire megjön.
2021. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kantáros nadrágos srác ***** válasza:

Nyugodtan rendelj külföldiről, esetleg oszd majd meg a tapasztalataidat is.


Én is onnan tervezek, mivel sajnos a környező üzletekben sehol sem találok.

Ha esetleg mégsem akarsz külföldről, akkor, maximum, kisebb magyar weboldalakon keress.

(Nekem a kantáros nadrágjaim onnan vannak).

2021. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha még nem sikerült be szerezni, újpesten van egy üzlet farmerparadicsom én ott vettem én is régóta szerettem volna kantáros farmert neten nem igazán tálaltam mindig nőit dobot fel, farmer paradicsomba ott meg van férfi női, úgy hogy hozzá való farmer dzsekit is tudtam venni ott.
2022. jún. 21. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!