Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ilyen shortban utcára menni?

Gáz ilyen shortban utcára menni?

Figyelt kérdés

[link]

Gáz lenne ha ebben a naciban mennék utcára meg focimeccsre?



2021. júl. 23. 08:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Ez inkább edzőterembe való.
2021. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Akkor nem gáz, ha valóban sportolsz, meg van hozzá az alakod és nem csak azért veszed fel, hogy mutogasd magad, és hogy te amolyan látszat sportoló vagy valójában.

Egyébként simán utcára ez nem való, ez sportolási ruha. Én se megyek le a boltba a fitnesz szettembe.

2021. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha pl futni mész nem gáz
2021. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%
Ez ilyen picsa mutogatós...
2021. júl. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Egeszsegugyi okok miatt nem hordhatok most farmert.

2es amugy szerintem teljesen mindegy mibe jársz le a sarki kisboltba. Én oda volt hogy pizsomaba mentem kutyat nem erdekli.

2021. júl. 23. 08:56
 6/26 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, akkor te csak a nadrágot ismered, szoknyáról ezek szerint még soha nem hallottál.

Farmert nem hordhatsz, de egy passzos, poliészteres futónadrágot felvehetsz. Hát, én már ezen az észjáráson nem csodálkozom egy olyantól, aki képes pizsamába lemenni a boltba.

2021. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
Miért mennél edzős nadrágban utcára?
2021. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
43%
Utcára ez közönséges.
2021. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%
Persze nem néz ki rosszul, másokon is láttam ilyent, főleg vékony alkatúakon.
2021. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem ertem az embereket felteszek normalisan egy kerdest es mindenki elkezd savazni. Ahelyett hogy fikaztok vagy ugy mondotok dolgokat hogy semmit nem tudtok rólam lelehet azt írni hogy szerintem ez nem való utcára és kész. A másik ha nem tudsz rendesen valaszolni minek válaszolsz. Kedves magyar emberek. Furcsa külföldön ha ilyen ruhába meglátnak minden harmadik ember megdícsér milyen jól nézek ki. Akinek meg nem tetszik elfordul és nem a másikat szídja.
2021. júl. 23. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!