Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, meg szoktátok nézni,...

Lányok, meg szoktátok nézni, hogy egy pasi milyen karórát visel?

Figyelt kérdés
Most nem elsősorban a márkára gondolok, meg arra hogy drága-e (bár ha ez az elsődleges szempont, akkor ezt is írjátok le légyszi), hanem hogy úgy általában jól néz-e ki, illik-e a stílusához, nem karcos-e stb., mint mondjuk a cipőjével, vagy az ingével tennétek.

2021. júl. 24. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Megfigyelem igen, de nem befolyásol különösebbe nekem semmit.
2021. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Szép tud lenni kiegészítőként, egy időben én is hordtam egy drágább, visszafogott órát, és mindig megdicsérték. Viszont lövésem sincsen a márkákról, árakról, nekem ilyen üzenetet nem nagyon ad át. Ha csicsás aranyóra, akkor az számomra taszító. Meg ha mutogatja, tehát direkt úgy teszi a kezét, hogy látszódjon, nekem az visszatetsző. Mint az a séf, aki gyűjti ezeket.

Barátomnak is van egy szép órája, de nem nagyon hordja.

Tehát nekem nem oszt nem szoroz. Szép, de ennyi.

2021. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Én megnézem. (bár manapság már kevés férfi hord karórát)

Nőként is szeretem az órákat, érdekelnek, ha sok pénzem lenne, nekem is lenne egy komolyabb gyűjteményem.

A férfi órájának az ára nem nagyon érdekel (bár nevetséges, ha egy széthypolt, drága gagyival akar villog), inkább maga az óra: hogy milyen stílusú, milyen a minősége. Egy jól megválasztott karóra nagyon nagyot tud dobni a megjelenésen.

2021. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem érdekel. Teljesen hidegen hagy egy karóra.
2021. júl. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam eladóként óra üzletben, nagyjából be tudom lőni az árfekvését, de hidd el nekem, egyáltalán nem érdekel mennyibe került az órája. Nagyon sokadik tulajdonság, amit megfigyelek egy férfin.
2021. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bőven nem az elsők között van, amit megfigyelek egy férfin. Érdekességképp rápillantok, de nem számít befolyásos dolognak.
2021. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha tetszik valami, azt meg szoktam jegyezni, így van az órával is. Egy jó beszélgetés is kialakulhat belőle. Egyébként nem értek hozzá egyáltalán, hogy mi mennyibe kerül. A csicsás darabok viszont taszítanak.
2021. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Nálam fontos, hogy ha már visel valamit a kezén, az egy igényes darab legyen ne valami Michael Kors MVMT meg hasonló borzalom. A karóra a férfi egyetlen ékszere, ha ezen spórol, meg ebben igénytelen akkor sok minden másban is valószínűleg.
2021. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!