Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel...

Milyen ruhát vegyek fel motozashoz ebben a hőségben?17/l

Figyelt kérdés

Egy sráccal talizok és motorozni megyünk.

Első tali lesz.

De meleg van

Farmert vagy rövid gatyat vegyek fel?

Az tuti H a cipő zárt lesz szóval tornacipő



2021. júl. 25. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Mennyire bírod a hideget?

Mi is szoktunk motorozni menni. Én minden esetben hosszú farmert veszek fel meg bőrdzsekit, a párom meg rövid gatyát és mellény bőrdzsekit + trikót.

2021. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Basszus, motorozás!!! Mi van ha elestek? Belegondoltál már milyen amikor 50-el hason csúszol az aszfalton? A hétköznapi ruha konkrétan beleég a bőrödbe. Térded, tenyered csontig kopik. Nem divatból hordják azt a vastag motoros ruhát. Ja, hogy meleg? Hát nem tudom, én inkább az izzadást választom, mint a bőrátültetést és az örök nyomort.

Vagy ez veled nem történhet meg? Felmetésed van fizikából?

2021. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Rajta nem volt védőruha, kábé ezt okozza viszonylag kis sebességgel 10-20 méter csúszás az aszfalton. Nem durva, meg lehet nyitni. Fél év kínszenvedés a gyógyulás. Védőruhában pár lila folttal megúszta volna.


[link]

2021. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Rövid gatyát semmiképp! Minimum egy vastagabb anyagú hosszú farmer. Ha nem is ruházol be rögtön egy protektoros motoros dzsekire, felül is zárt ruházatot. Fentebb leírták, hogy miért.
2021. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Menjetek hajnali 5 körül, akkor csak 18 fok van.
2021. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Én sosem hordtam motoros ruhát hosszabb 100- 130km távra sem. Rövid helybéli mocizáshoz pláne. Jó, estem már el 2-3kb 50es tempóban, de nem lett komoly bajom. Igaz 50es motorom van, kb 80km/h a max, de nyáron nem akarok beöltözve mocizni.
2021. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Motozáshoz rendőrruhát javaslok, máskülönben tapizásnak veszi az illető.
2021. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Motozáshoz olyanmindegy ,de nem értem hova mentek motorral ahol motozás is lesz.
2021. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Én is pont azt néztem a kérdés kiírásban! :D Kétszer is elolvastam, hogy én olvasok-e valamit félre. Motozáshoz szerintem az a legjobb ha nem veszel fel semmit.
2021. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

9.

A sok bolond meg motorozáshoz írt választ..

Szövegértelmezéssel vajon hogy állnak??

2021. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!