Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Vaterán replika órákat...

A Vaterán replika órákat áruló eladók mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy replika órát arra hogy szétszedjem és YouTube videóban bemutassam a szerkezetet, ami benne van. A Vaterán sok Omegát, illetve Rolexet árulnak 20 ezer körüli összegekért, de vannak kétségeim afelől, hogy a megrendelt áru tényleg megérkezik-e és az, ami a fényképen van. Érdekes, hogy az ilyen eladóknak csupa pozitív, sablon szöveges értékelésük van, illetve ugyanazok a fényképek több hirdetésnél is megtalálhatóak.


Valaki vásárolt már ilyen típusú termékeket? Illetve honnan lehetne még az interneten kívül beszerezni ilyesmit? Tudom, vannak az általános legendák, hogy a "kínai piacon" meg hasonlók, de ha az ember ténylegesen kimegy egy ilyen helyre, a valóságban az ótvar ruhákon kívül semmi hasznosat nem árulnak már.



2021. júl. 25. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Megérkezik, a sablonszöveg nem gyanúalap, az oldal maga rakja be automatán, amikor üresen hagyod a szöveges mezőt.
2021. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-eshez kapcsolódva: ha az eladónak pozitív értékelései vannak, akkor valóban megérkezik, de nem, a Vatera nem rakja be SOHA automatán az értékelést. Volt olyan aukcióm, ami 3 hónapig nem lett leértékelve, mert kórházban voltam. Valószínűleg azzal kevered, hogy ha nem értékel az eladó, akkor a Vatera 30 nap után felszámolja a jutalékot, automatikusan sikeresnek tekintve az adásvételt.

De értékelést SOHA nem adja be automatikusan - azért ne vezessük már félre az embereket!

2021. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hamisítványt árulni és venni is illegális. 1-3 év szabadságvesztéssel jár.
2021. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív az eladó értékelése, nincs mitől tartanod, ezeket az értékeléseket mindig valós tranzakciók után írják a felhasználók. Azért tűnhetnek sablonnak, mert sokan lusták részletes értékelést írni, és csak annyit írnak, hogy „minden rendben volt, köszönöm”, stb.
2021. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es, ja, úgy van, ahogy mondod.

Egyszer volt egy nagyon komplikált vevőm, variált, az ÁLTALA MEGADOTT időpontra nem jött el, másikat beszéltünk meg, tökéletes terméket kapott, rugalmas, barátságos voltam, szívem lelkem kitettem érte, aztán kaptam egy olyan értékelést, hogy "minden rendben ment"

Hát, meg kell mondjam, kicsit elkámpicsorodtam - jólesett volna legalább annyi, hogy az eladó rugalmas - ha már Ő nem jött el az általa megadott időpontra. de aztán túltettem magam rajta... :-)

2021. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!