Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Találtok ruhákat vagy rendelte...

Találtok ruhákat vagy rendeltek?Nem találok fast fashion üzletekbe ruhákat,semmi se tetszik.Inkább rendeltem megint...

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

És miért baj a rendelés?


Én szinte sosem vásárolok rendes üzletben. Utálom a tömeget, hogy a ruhákat sokszor a földön tapossák, vagy éppen az undorító, izzadtság szagú, rosszul megvilágított fülkéket. Sokkal kényelmesebb a rendelés.

2021. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végülis nem baj,csak a visszaküldözgetést nem szeretem.

Ha nem jó a méret stb.

2021. júl. 26. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég "darkos" stílusom van, szóval én nem nagyon szoktam élőben olyat találni ami tetszene, pedig szívesebben próbálnám fel mert volt már olyan velem hogy képen jól nézett ki, megrendeltem, és rám nagyon nem illett. Én nem szoktam visszaküldözgetni, akkor se ha fel se veszem többet, mert én szinte mindig külföldről rendelek (asos, killstar, demonia, buffalo) és nekem nem ér annyit hogy kifizessem mégegyszer a postaköltséget, aztán még harmadszor is hogy kérjek egy másikat ha mondjuk a méret rossz.

Szóval nekem olyan szempontból pozitívum az online vásárlás hogy mindig találok olyat ami tetszik, viszont nyilván negatívum hogy nem tudom felpróbálni így nem tudom, hogy fog rajtam állni.

2021. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!