Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok bundát venni?

Hol tudok bundát venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni magamnak egy szőrme vagy műszőrme bunda kabátot. Arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e valahol használtan venni jó minőségű, szép szőrme bundát? (Újonnan is néztem, de sajnos nincsen majdnem egy millió forintom erre.)


Műszőrme bundákat is néztem, de szép pufi nincsen sehol.


Segítsetek légyszi! <3



2021. júl. 26. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Bármelyik futballcsapatnál megmondják.
2021. júl. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Rendes szőrmét hordani ma már ultra gáz!
2021. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kinai boltban láttam egy női bőrdzsekit nagy műszőrgallérral.Olyan élethű prém volt,vastag, puha,selymes,sokáig nézegettem,tapogattam,arra gondoltam hogy róka.Utána láttam a céduláján hogy műszőrme.

Az lenne a jó ha lehetne rendelni az ilyen prémekből méterre,(nem lehet drága az önköltsége)és itthon bundát meg takarót varratni belőle.

2021. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Szőrmebizományi Bp.Szt István krt.

Én ott próbáltam egy 90-100cm-es használt ezüstrókabundát egy éve.80 ezer ft volt,beleszerelmesedtem,csak akkor nem volt rá pont költségvetésem.Itt olyan bundákat vehetsz amit szakértő megvizsgált,nem érhet negativ meglepetés a vásárlás után. A face-n is fent van.

2021. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

A Vaterán és a Jófogáson is vannak szépek.

Sokszor nézegetem ezeken a szőrméket,igaz hogy pénzem nem nagyon van rájuk,de nekem még a látványuk is kellemes,szeretem őket.

2021. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!