Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nem megyek sehova akkor...

Ha nem megyek sehova akkor felvegyek szep ruhat?

Figyelt kérdés
Max a boltban megyek
2021. júl. 27. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól jól érzed magad, felveheted boltba is.
2021. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En fel szoktam. Plane ha sokat vagyok itthon, boven eleg itthon egesz nap a cicas short + levagott polo, jol esik neha normalis ruhakba bujni. En munkaba jarok, de altalaban eleve a melos ruhaimban megyek-jovok, igy amikor itthon vagyok, de nincs program, akkor is jol esik legalabb a boltba felvenni a rendes utcai ruhaim. Meg a vegen elfelejtem, hogy tudok rendesen is kinezni :D
2021. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak a sarki boltba megyek le és utána rögtön jövök is haza akkor nem szoktam kiöltözni. 30 percért nem fogok 1 órát sminkelni meg öltözködni. Általában felveszek egy melegítőt egy oversized pólóval meg valami sportcipővel és ennyi. Mondjuk amúgy külföldön ez is egy külön stílus. De ha valami több órás programom van, esetleg ismerősökkel megyek akkor farmert szoktam felvenni most hogy ilyen meleg van általában valamilyen crop toppal meg egy minimális smink. 1-2x rámjön a kiöltözhetnék, ilyenkor megteszem de hétköznapokban nem akarok mindig valami kényelmetlen ruhában feszengeni.
2021. júl. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!