Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék jó minőségű, de...

Honnan tudnék jó minőségű, de nem nagyon drága rockosabb/emosabb ruhákat venni?

Figyelt kérdés
Még a Ground stílus is belefér, igazából minden ami sötét. Inkább rendelni szeretnék, de sehol sem találok nagyon megbízhatónak tűnő oldalakat vagy olyanokat amikről Magyarországra is szállítanának:/

2021. júl. 28. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Hát ajánlom a rockpincét nyugati a westendnél ha ott vannak nyitva. Személyesen kell venned de csupa rock jó cuccokkal.
2021. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

“Rockos”, “emós”… és gondolom, “grunge stílust” akartál írni.

Amit ebből leszűrtem: Én először azon gondolkodnék el, hogy hallgattam-e már életemben zenéket ebből a metszetből (grunge, emo), és hogy azokkal tudok-e azonosulni, mielőtt magadra öltöd egy adott szubkultúra sztereotipikus öltözködését.

Focista sem lesz attól senki, hogy divatból felvesz egy mezt, csak mert megtetszett neki, vagy mert most éppen az a divat, hogy boldog-boldogtalan abban jár.


Ha nem szeretnél sokat költeni, első körben azt javaslom, hogy fast fashion üzletekben nézz körbe. Elég sok vagányabb, fekete és alternatívabb cuccot találok mindig akár Bershka, Zara, Reserved jellegű boltokban. Még bőrdzsekit, műbőr hátizsákot, fekete felsőket és különleges láncos öveket is.

Ha idegenkedsz tőle, akkor is javaslom, hogy turkálókban is nézz szét, mert elképesztően egyedi holmikat hozok haza onnan is mindig, pedig nincs szokványos stílusom. Budapesten ott a Jajcica, Szputnyik Shop, a Humanák, de még a Hádában is lehet találni extrább dolgokat.


Rendelős oldalból kettő van, ahonnan rendelni szoktam: a Metalshop és a Rockpince.

A Metalshop-nak az az előnye, hogy tényleg 1-2 nap alatt megérkezik a csomag. A Rockpincénél a legtöbb ruha nincs készleten, így gyakran egy hónapot is kell rájuk várni, - bár eddig mindig megérte.

A Rockpincének viszont van boltja.

2021. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

.....Zara, mint olcsóbb, fast-fashion bolt....... ok.


Turkáló, babám. Az az igazi punk.

2021. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 nyugalom, ebben nőttem fel, az egész család ebben a zenei stílusban él, csak nem feltétlen látszik meg mindegyikünk öltözködésén, én viszont imádom ezeket a stílusokat, csak a környezetemben teljes mértékben a szivárnyány színei dominálnak, valamiért ezen a helyen a fekete nem támogatott, nem értem. De az üzleteket köszönöm;)

Turkálóba pedig nem szívesen járok, ami itt van, gyermek és idős ruhákkal van tele, azokat nem aggatnám magamra:)

2021. júl. 28. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!