Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak, szerettek öltönyben,...

Férfiak, szerettek öltönyben, ingben, nyakkendőben vagy csak elegánsan felöltözve lenni?

Figyelt kérdés
22/L

2021. júl. 30. 09:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem nagyon, mert egy póló 100x kényelmesebb.
2021. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
nem. az elegancia nálam egyet jelent a kényelmetlenséggel és az értelmetlen szabályokkal, na meg férfiak esetén gyakorlatilag annyi teret hagy az egyéniség számára, hogy sötétkék legyen az öltöny, vagy sötétszürke...
2021. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Szeretek elegáns lenni, de ez nekem nem az öltöny meg ünneplős. Hanem egyszerű hétköznapi viselet. Ing néha, de inkább csak egyszínű póló, szóval úgy stílusosan. Az öltöny ma már nem elegáns, hanem csicsa-micsás giccs.
2021. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretek kicsit elegánsabban megjelenni, egészen máshogy állnak az emberhez, ha inget meg chinot visel, mint ha csak egy farmert meg pólót. Persze ez utóbbinak is megvan a maga helye és ideje.
2021. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Cseppet sem.
2021. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mármint egyenruhában? Nem!

Saját stílusom van, nem veszek olyan ruhákat amiket tucatjával hordanak.

2021. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ada100 ***** válasza:
Ha az alkalom megkívánja, szívesen viselek öltönyt!
2021. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Az öltöny soha nem megy ki a divatból. Csak ma már annyi féle stílus jelent meg, hogy elnyomják sajnos. Persze nem kell öltönybe menni mindenhova, mint régen legtöbb helyre felesleges. Elég egy zakó meg egy farmer is bőven, úgy még jobban is néz ki szerintem.
2021. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyáron meleg, télen a kabát miatt nem látszik úgysem (illetve még megfelelő kabátot sem könnyű hozzá találni). Kényelmetlen, már csak a hozzá felveendő többi kiegészítő miatt is (nyakkendő, cipő).
2021. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
A zakóért,nyakkendőért nem rajongok, viszont az élre vasalt nadrágokat nagyon szeretem .Sok ingem és nadrágom van különböző színekben.Nagyon kényelmesek azt mondják, jobb bennük a megjelenésem,mit farmerben pólóval.
2021. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!