Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Közületek ki nem...

Lányok! Közületek ki nem szeret bugyi nélkül lenni?

Figyelt kérdés

Általában, nyilván szex közben lekerül.


Nekem összeérnek a combjaim és salátás puncim van, el nem tudom képzelni, hogy bugyi nélkül induljak el szoknyában mondjuk, annyira összeragad mindenem. Anyukám 50 évesen is imád bugyi nélkül lenni (bár rá az én egyik problémám sem igaz).


Azontúl hüvelyi folyás valamennyi mindig van. Hát nem túl guszta csak úgy csorgatni vagy úgy akármelyik nadrágra, harisnyára mert a nadrágot nem kell minden használat után mosni optimális esetben.


Ami pedig ciki, hogy örökletes kötőszöveti gyengeség miatt enyhe inkontinenciám van, ha egy nagyot tüsszentek, vagy köhögök nem zár jól a záróizmom és picit bepisilek. Na ez bugyi nélkül iszonyat ciki lenne ha végigfolyna, így is volt már olyan hogy a nadrágom is átázott kissé.



2021. júl. 31. 23:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

25 éves nő vagyok. Az imént beleakadtam néhány olyan kérdésbe itt gyakorin, hogy mennyien szeretnek bugyi nélkül lenni.


A magyarázatban leírtam, hogy számomra ez miért nem megy, egy perverz pasas sem elég agyas hogy az összes részletet kitalálja, amit én leírtam. :D


És biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen nő, akinek hasonló gondjai vannak.


Plusz szerintem ízléstelen mondjuk munkahelyre bugyi nélkül menni, hiába nem tudja senki.

2021. júl. 31. 23:48
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Én szeretek bugyi nélkül lenni(:
2021. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek bugyi nélkül lenni. Nincs semmilyen hasonló problémám, egyszerűen így szoktam meg, így kényelmes.
2021. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Balatonra szoktunk járni, olyankor megesik, hogy a strandról a szállásra visszasétálok bugyi nélkül nyári ruhában, de amúgy mindig van rajtam: kivéve itthon fürdés, napozás, alvás közben.
2021. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat! :)


4-es én melltartóval vagyok hasonlóan, elvagyok nélküle. :D

2021. aug. 1. 09:54
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek, sosem vagyok nélküle.
2021. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem én töröltettem a válaszokat, ennyire nem érek rá . És érdekes módon sikerült 3 normális választ is kapnom. :)


De ha nektek ez élvezetet jelent, hogy egy teljesen ide nem illő kérdéshez mocskolódtok az LMBTQ közösséggel, akkor hajrá. Szánalmasak vagytok. Akinek a kérdését törölték, az biztosan valami olyan alpári dolgot írt, ami betűt nem tűr ezen az oldalon sem.


A személykedés, ide nem illő kritika nem jó vita alap, de bizonyára már más is kritizált benneteket. Ez a saját szegénységi bizonyítványotok.

2021. aug. 1. 11:32
 8/14 A kérdező kommentje:

Személyeskedés*


És azóta kaptam még egy normális választ! :)

2021. aug. 1. 11:33
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Akkor írd már le véres szokott e lenni mensi utána bugyid. Ha nem akkor pali vagy
2021. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Leírtam hogy menstruációs bugyit tervezek venni. :) De ha annyira érdekel általában 32 naposak a ciklusaim.


Más is kérdezett már a nemiszervéről. Pl: hogy milyen fazonra hagyja a szőrt és bizony nem mindenkinek barackja van. Ez van.

2021. aug. 1. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!