Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék ilyen kényelmes...

Hol vehetnék ilyen kényelmes nadrágokat amiket úgy utcára is simán lehet hordani?

Figyelt kérdés

Sok képen látok ilyen típusú nadrágokat, de azokban a boltokban ahol eddig voltam ott alig voltak ilyenek, vagy óriási méretűek voltak. Olyan kellene ami egy vékonyka lányra is kénylemes. Ezek olyannak tűnnek mint ami nem csőszárú de mégsem lógna rajtam.

Eddig igaz csak néhány helyen szoktam nézni mint a sasa, pepco, kik meg néhány kínai.

Budapest persze vagy akár online ruha áruházban.

[link]

[link]

[link]



2021. aug. 2. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolso kepen levot a bershkaba biztos talalsz. A tobbit meg talan asos-on nezd meg (amugy gond nelkul megy a visszakuldes is ha nem lenne jo) 🙂
2021. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi és berska boltot találok valahol személyesen is? :)
2021. aug. 2. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Plázákban szokott lenni, pl Budapest westend
2021. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, westend, arena, alle, vorosmaty ter
2021. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszii
2021. aug. 2. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Pull and bear múltkor tele volt ilyenekkel (első 2 kép). Nekem annyira ezek nem kényelmesek, már az anyaguk miatt sem, akkor már a jogging a 3. képen, de találsz pamutból viszkózból elasztikus derekút, ha kényelemre vágysz, elfogja pipálni a linkelteket. Persze, mindenki másképp működik, bocs, hogy bele kotnyeleskedtem.
2021. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6.semmi gond :)

persze így látszatra gondoltam kényelmesnek aztán tényleg az anyagán múlik a dolog..na de már tudom milyen boltokban nézelődjek szét :D

2021. aug. 4. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!