Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol szoktatok fehérneműt...

Hol szoktatok fehérneműt vásárolni, és meddig tart?

Figyelt kérdés

Elsősorban a bugyi érdekelne :D

Mindig a pamut bugyihoz ragaszkodom, minél kevesebb vagy inkább mentes műszállal.

Ha műszálas bugyiban lennèk, biztos hogy azonnal fel is fáznèk.


Általában 300-500 Ft/db bugyira szoktam vadászni. Kínából/vagy Pepco/ H Und M.

És már tangaz se szívesen horodok.

Vagy francia bugyit vagy a béna háromszög alakút hordok, de egyre többet tapasztalom,hogy lassan már az L és bugyi is kicsi.

Pedig nem vagyom nah darab, 50 kiló vagyok. Mégis a legnagyobb méretű bugyik is egy két mosás után össze mennek. Sort bugyit már nem is merek venni, hiába van ráírva pl L-es vagy XL, csalóka. Ahogy hazaérek és felprobalom, a fél combombra se jön fel. Pedig vékony testalkatú vagyok.


A másik problémám a bugyi foltok, akarva akaratlanul, előfordul,hogy menstruáció ideje alatt baleset történik. és ilyenkor is kb ki is lehet dobni a bugyit.


Ti be szoktatok invesztálnk drága bugyibol?



2021. aug. 4. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sajnálok 1 bugyira 2-3ezer Ft-ot. Kínaiba, new yorkerbe, h&m-be szoktam venni.
2021. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fehérnemű boltban,átlag 1500ft darabja.Ha meg van,akkor csak feketét veszek fel,azon nem marad folt.Évekig bírják,ha már csúnyább,befogom otthonra.
2021. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Azèrt èn kíváncsi lennèk hogyha tènyleg 50-kiló vagy hogy lehet hogy az l-es bugyi nem jó rád vagy mèg az xl-sem nagyon,azèrt ennyire nem szokták elmèretezni,az l-es mèg rám is jó pedig több vagyok mint 50-kiló..
2021. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Változó. H&M, F&F, Calvin Klein, Tezenis, Intimissimi, Womens secret általában.

Még a H&M-es is bírja elég sokáig, bár ott nem szeretek csipkéset-csinosat venni, mert azok nem olyan jó minőségű anyagok. Kiszöszölődnek hamar, hiába zsákban mosom, úgyhogy az ilyeneket inkább drágábban veszem.

2021. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A pepcos és a kínai bugyik hiába veszek Lest kicsi. Kényelmetlen.

Lehet a testalkatom megváltozott, és szélesebb lettem?

25 vagyok.

2021. aug. 4. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Kínai,pepco,H&m,f&f.Én 55 kg vagyok de jó rám az M-s bugyi.
2021. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En 63 kg vagyok es xs-s kell :D
2021. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor én vagyon széles,nincs mese.

Pedig 36-os(vagy 26) nadrágot hordok

2021. aug. 6. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!