Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyszínű vagy mintás bugyit/al...

Egyszínű vagy mintás bugyit/alsónadrágot preferáljátok jobban? ti milyet vettetek? Mennyiért veszitek?

Figyelt kérdés
Melyiket szereti jobban a gyereked? A fehéret, a színes egyszínűt, vagy a mintásakat? Melyiknek mi az előnye/hátránya?

2021. aug. 5. 18:59
 1/4 anonim válasza:
66%

Nincs gyerekem, de a többi ruha is hasonló, logikusan gondolkozva:

Szerintem a mintás mindenképp viszi a prímet, ha szereti ami rajta van. Utána az egyszínű, hiszen az lehet akár a kedvenc színe is, majd a fehér, mert az unalmas, nincs benne semmi izgalom.


A fehér könnyen koszos lesz és egy homokozás után már nem fehér, ahogy sok más dolog is történhet vele (pl kiömlik a málnaszörp). Nehéz a tisztítása is.

Lányoknál harisnyánál, áttetszőbb gatyában nem tűnik ki az erősebb szín, nem látszik a minta (gyerekeknél annyira nem számít ez még, de szebb).


Az egyszínű talán a középút, nem olyan könnyen koszolódik, nem üt át Mickey egér feje sem.


Mintásnál sem annyira gond a kosz, de könnyen látható a minta, ha erősebbek a színek. És hát persze, mennyivel menőbb már a mancs őrjáratos alsőnemű, mint egy sima zöld? (Akár a pöttyös is jobban felkelti a figyelmüket.)


Persze biztosan vannak kivételek, de szerintem ez lehet a sorrend. Lányoknál több hátrányát látom a mintásnak (ebben van tapasztalatom), biztos a fiúknál is van, ami nem jut eszembe.

Szerintem a legjobb, ha van 1 fehér, ami olyankor jól jön, amikor szükség van rá (ha máshogy gondolod, mint ahogy írtam, akkor nem is kell), de alapból meg a mintásakat/egyszínűket, (amelyik jobban tetszik neki/neked) használja. Több szempontból is praktikusabbnak tűnik, főleg ha nem akarod folyton súrolni, nehezen jönnek ki belőle a dolgok.

2021. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kiskoromban hordtam utoljára mintás bugyikat, azóta csak egyszínű, csipkés bugyijaim vannak.
2021. aug. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csipkés, egyszínű, díszes/szexi bugyikat hordok a vásárlóim kedvéért :)
2022. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is legjobb a mintás, majd a színes, utoljára a fehér színű.

Gyereknél is ezt tartom a legjobbnak. Az egyszínűek unalmasak, még nekem is felnőttként, egy gyerek esetében meg pláne.

Átlátszóbb gatya alá mondjuk valóban az egyszínű való. Testszínű. Vagy fekete gatyánál fekete vagy testszínű.

Mondjuk attól is függy, hogy egy felnőtt hová veszi fel a pl. fehér, áttesztő nadrágját. Láttam egyszer egy fiatal lányon, aki épp bulizni indult, fehér halászgatyát, fekete bugyival. Nagyon jól nézett ki, mérsékelten szexi hatást keltett. Nem volt közönséges egyáltalán.

De nappali viseletre nem ez a legjobb színkombináció. Hacsak nem a Balatonparton lófrál valaki. Még ott elmegy az ilyen laza szerelés nyáron.

2022. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!