Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandoló fiúk! Miért van...

Strandoló fiúk! Miért van az, hogy a rövidnadrágra emlékeztető “bermuda” típusú hosszúszárú fürdőnadrágot részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagy tini srácok szinte csak ilyet hordanak. Azon gondolkodtam miért tűnt el a strandokról a hagyományos boxer illetve fecske típusú fürdőnadrág. Ma már csak a nagyon idős és a nagyon fiatal (kisgyermek) korosztály hordja.

Az amerikai szörfös trend az oka, hogy ezt választják? Vagy félnek, hogy kidomborodik a farkuk? Szégyenlősek?


22/F Én amúgy bármelyik fazont szívesen hordom.



2021. aug. 19. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Hosszúszárút hordok
Boxer típusút hordok
Fecske fazonút hordok
Bármelyik típust szívesen felveszem
62 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
A boxer, de föleg a fecske elég gusztustalan, nem nyilvános helyre való, hae´nem fehérnemü.
2021. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Írhattok kort is.
2021. aug. 19. 13:24
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Én 40 fölött se hordok fecskét, pedig gyerekkoromban az volt a divat. Most ez az. A tangák is eltűntek a nőkről. 10-20 év múlva megint visszajönnek divatba. Ilyen ez...
2021. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Évek óta támogatás alatt vagyunk ffiak, ha a testünkről van szó, azaz ha látszik a testünk alakja, láb főleg, de jelen esetben a popsi, fütykös anatómiája, az bzisnak van beállítva.
2021. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Fecske párti vagyok. Mivel a lányoknál szeretem, ha falatnyi bikiniben, tangában, topless vannak a strandon, úgy gondolom, hogy mi férfiak sem adhatjuk alább.
2021. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

Támadást akartam írni😄.

5/ jól teszed, pár év múlva már nadrágban fognak sokan fürdeni meg pólőba, nehogy hasonlóan nézzenek ki, mint a nők 😂

2021. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

Nekem undorító már kisgyereken is a fecske, sokat mutat, ráadásul nyilvános helyen mindenki előtt. Fúj

Felnőtt emberen meg végképp undorító

2021. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
7: Az szerintem gáz, hogy neked kisgyereken is undorító.
2021. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem hordok olyat. Csak rövid szárú feszeset. f
2021. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Csak hosszúszárút hordok úgy 13 éves korom óta azért,mert nem szeretem hogy ha látják és méricskélik a dudorodó fürdőgatyámat 🙂
2021. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!