Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tally weijl be nemrég...

A tally weijl be nemrég vettem magamnak 9000 ért egy farmert. De azóta egy picit híztam és alig ér be. A blokk meg van de csak 30 napon belül lehet visszavinni és a már lejárt. Tudnátok valami gyors fogyás tippeket?

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Több mozgás, kevesenn zabálás?
2021. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Gyors fogyás nincs. Amit pikk-pakk leadsz, az a víz. 1000-1200kalóriás hülyeségekkel meg még hízni is fogsz.

Kezd el számolni, hogy kb mennyi kalóriát viszel be és próbáld meg az alá csökkenteni, mint amennyit lemozogsz.

Ha nem vagy nagyon biztos benne, akkor mozgás növelésével egyszerűbb dolgod lehet. Teljesen mindegy, hogy plusz 1-3 megállót sétálsz vagy futsz, otthon edzel. Lényeg hogy legyen valami plusz mozgás.

2021. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy egy betegségem miatt nem tudok olyan sokat mozogni. Csontbetegségem van. Köszönöm a válaszokat.
2021. aug. 19. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kalóriadeficit.

Kevesebbet eszel, mint amennyit beviszel (nem drasztikusan)

2021. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem add el a nadrágot. Ne kínozd magad 9 e-ért.
2021. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van 40 kg vagyok és ha abból leadnék baj is lehetne. Mindenkinek köszönöm a segítségét.
2021. aug. 19. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Egy darab farmer miatt nem fogyoznek. Inkább nézz trükköket mivel lehet a szűk farmert tágítani ( YouTube, 5 minute crafts videók, azokon belül jeans hacks). Ha annyira kicsi, hogy ez reménytelen, akkor add tovább.
2021. aug. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!