Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha rendeltem a Bershkából, de...

Ha rendeltem a Bershkából, de nem jó a méret és visszaküldöm, mikor kapom vissza a pénzt? Illetve pénzbe kerül a visszaküldés? Csak a ruha árát kapom vissza vagy a szállítási díjat is? Az üzletben kicserélhetem más méretre?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jó a méret és nem tudom hogy érdemes e visszaküldenem és újra lerendelnem vagy vigyem be egy boltba ahol van a méretemben és kicserélhetem? Ha valaki járt már így, légyszi írja le mit csinált és hogy, mikor kapta vissza a pénzt, a szállítási díjat is visszakapta, vagy ha visszavitte az üzletbe akkor engedték más méretre kicserélni?

Légyszi részletesen, köszönöm



2021. aug. 24. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

szia! ez úgy működik h hívod a futártszolgálatot hogy nem

lett jo, vagy emailt irsz.. jon a futar par napon belul felveszi..

neked megkell adnod az oldalon ahol rendelted az IBAN bankszamlat es arra kapod vissza a penzt ami 2 hétbe telt nekem kb

szállítást nem tudom mert en magas összegben rendeltem elengedtek, de úgy gondolom hogy azt nem kapod vissza.

2021. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a csomagot amit kaptal azon vannak az elérhetőséget
2021. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de sztem ki is cserelheted vagy ha nem talalsz semmit akkor kersz ajndekkartya arra feldobják az osszeget
2021. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elso szerintem nem a Bershkarol beszel, hanem a H&M-rol. Bershkanal mashogy mukodik.

Ha hazhoz rendelted es fizettel szallitasi dijat, azt nem kapod vissza, viszont a visszakuldes minden esetben ingyenes. Uzletben nem lehet kicserelni rendelt termeket. Egyik opcio, hogy az uzletbe visszaviszed (bemutatod a rendeles QR kodjat a visszaigazolo emailbol vagy az Orders placed menupontbol), kapsz egy visszaveteli igazolast es altalaban kb 1 heten belul visszautaljak a szamladra a penzt. Ha van a meretedben az uzletben a termekbol, termeszetesen megveheted, de olyan csere nincs, hogy beviszed a rendelt termeket es siman elhozol helyette mas meretet.

Masik opcio, hogy a honlapon vagy az appon az Orders placed menupontban kervenyezed a visszakuldest es 1-2 napon belul hazhoz jon a futar a csomagert.

2021. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kész vicc hogy nem lehet csak úgy kicserélni a jó méretre. Akkor rosszul rémlik hogy lehet. Szóval akkor mindenképp várnom kell egy csomó időt mire visszakapom a pénzem hogy vehessek egy jó méretet? mert addig félek megvenni, mert hallottam olyat hogy nem utalták át kb 2-3 hétig a pénzt
2021. aug. 24. 14:28
 6/7 A kérdező kommentje:

"1. KICSERÉLHETEM A BERSHKA.COM-ON VÁSÁROLT TERMÉKEKET?

Más színre vagy méretre átcserélheted a termékeket, de csak üzleteinkben. Ha megvásárolt terméked egy másikra szeretnéd átcserélni, vissza kell küldened, majd egy újabb online vásárlást kell végrehajtanod. Ugyanez az eljárás vonatkozik az otthonról átcserélt méretekre és színekre is."


Ezt írja az oldal, azaz akkor mégiscsak ki tudom cserélni a boltban egy másik méretre?

2021. aug. 24. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
#6, en egyszer probaltam, de az elado azt mondta, mindenkepp meg kell csinalni a visszarut es vegyem meg a masik meretet. Olyan volt (az mondjuk Stradivarius, de az is ugyanaz a vallalat), hogy hibas termeket kaptam es ugyanarra, csak nyilvan hibatlanra kicsereltek az uzletben. Ha a honlapon ezt irjak, hivatkozhatsz ra. Egy probat meger.
2021. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!