Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki a fogszabályo...

Szerintetek ciki a fogszabályozó, a szemüveg és a halló készülék egyben? Mert ha igen akkor nem csináltatok fogszabályozót.

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 11:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Határeset, attól függ, hogy tudod őket viselni, azt meg innen nem lehet megítélni. Bár ha egyáltalán felmerült a kérdés, akkor valószínűleg igen, pontosabban te annak fogod érezni. Esetleg csináltass olyat, ami átlátszó, vagy amit a fogad hátsó felére rögzítenek, azt nem látja senki.
2010. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csináltass, cikibb a kusza fogsor egy életen át, mint pár évig a fogszabi. Amúgy ha bénának érzed a hármat együtt, akkor inkább legyen kontaktlencséd. Hm?
2010. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Csináltass átlátszó fogszabályzót, hord kontaktlencsét és megis van oldva. De amugy egyben sem ciki, csak tudni kell oket viselni
2010. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A kontaklencse csípi a szemem és nagyon kusza az egész fogsorom.Az első 6 fogam között 2cm a többi közt 1cm hézag van,de van hátul négy olyan fogam ami rátorlódott a másikra.
2010. aug. 30. 11:35
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Ez mind olyan dolog, amiért nem kéne valakit cikizni. Szükséges, kell, ennyi.

Csináltass fogszabályzót, nem ciki!

2010. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De szerintem nagyon nagyon nagyon ciki lesz hordani mind a hármat egyszerre hordani!A porcelán fogszabályozót a doki szerint nem lehet rátenni a fogaimra sem az olyan fogszabályozót amit a fogak hátuljára tesznek a hallókészüléket meg nem tehetem le mert különben semmit nem halok a kontaklencséről meg már írtam,hogy csípi a szemem.Eddig elviseltem azt,hogy 1 éves koromtól szemüvegem van és ,hogy 2 éves koromtól hallókészülékem és kusza fogaim,de a hármat együtt már nem tudnám elviselni!!!!!!!!!!!
2010. aug. 30. 11:45
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Ha szükséges akkor szükséges. Elhiszem, hogy rossz meg minden. De gondolj bele, a fogszabályzót nem életed végéig fogod hordani, sőt, ha szerencséd van akkor 1 év alatt is rendbe jöhet, és arról meg nem tehetsz, hogy hallókészülék kell neked és szemüveges vagy.

Amúgy nekem csak fogszabi volt, és fém... Akkor kerültem új közösségbe szóval féltem, hogy mi lesz ha cikiznek, mivel ha kinyitottam a számat az egész szinte fém volt. De nem volt semmit. Így szoktak meg. És legalább normálisan néznek ki a fogaim is.

2010. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Akkor sem merem bevállalni mind a hármat!
2010. aug. 30. 13:00
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2010. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
19%

a szemüveg az tök hétköznapi !!!a fogszabájzó is elég átlagos de a halló készülék az viszont sztem ciki!!!

de a másik kettő együtt az sztem tök oké!!!

2010. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!