Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Délutánra estére melegebb...

Délutánra estére melegebb dzseki, van aki már felveszi? 23/l

Figyelt kérdés
14.30 és kb 20.30 fele leszek 35-40 percet az utcán. A kánikula után ebben az időben nagyon fázom. Egy [link] dzsekit vennék fel. A nap se süt, és a szél is rontja a hőérzetet.

2021. aug. 25. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én fázós vagyok, de ez még nagyon sok lenne.

Egy vékony dzseki, pl. farmerdzseki, vagy egy blézer, vagy egy melegítőfelső még elég.

2021. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás. Nagyon max bőrdzsekit vennék fel, azt is inkább csak az este miatt. Délutánra egy melegebb kardigán szerintem elég.
2021. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a dzseki még sok. Ha fázós típus vagy akkor tényleg elég egy farmerdzseki, vagy valami vékonyabb pulcsi.
2021. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A képen nem melegebb dzseki van, hanem egy téli kabát 😃 egyelőre egy sima széldzseki elég, hiszen nincs hideg. 16 fok volt reggel, bicajjal mentem. Szél nélkül megfagytam volna. Picit hidegebb lesz, akkor vehetem elő a kesztyűt is.
2021. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Télen mit fogsz hordani, overált?
2021. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még ujjatlan rövid nyári ruhát hordok, maximum egy kardigán van nálam.
2021. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt a gyk-n a többség fázik, akkor te is fogsz, ha nem, akkor nem ?
2021. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Te tudod mennyire vagy fázós. Én tegnap este 9-kor értem haza. Előtte is órákig szabad téren voltam. Egy pólóban és farmerban abszolút nem fáztam. De ez meg én vagyok. Ha úgy érzed 18-20 fokban kell a télikabát, vedd fel! De tényleg, mit csinálsz majd télen, -20 fokban?!
2021. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!