Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Köldök piercing és a magas...

Köldök piercing és a magas derekú nadrág? Amikor lehajoltok nektek is hozzáér a piercinghez/bőrhöz???

Figyelt kérdés

Nem telejesen hosszú derekú nadrágjaim vannak, de ha lehajolok mindegyik hozzá ér a felső gömbhöz és a bőrhöz alatta. Nektek is?


Mit javasoltok ettől majd mindig begyullad, ha meg is lesz gyógyulva?



2021. aug. 25. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hozzáér, szokott olyan is lenni, hogy amikor állok fel és a nadrág dereka megy kicsit lejjebb akkor beakad, meg is szokott rándulni kicsit, de soha nem gyulladt be. Csak a gyógyulás alatt figyelj rá oda mert akkor még kellemetlen érzés lehet.
2021. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor rendesen tudsz vele hosszú derekú nadrágot hordani anélkül hogy nagyon kellemetlen lenne?

3 hete csináltattam és a munkám miatt folyamatosan hajolnom kell, ami miatt néha surolja a nadrág. Kicsit piros is a felső gömb alatt.

2021. aug. 25. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Újabb hátránya. Ne hordjatok ilyen hülye tüdőgatyákat, egyszerűen borzasztóak.
2021. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Én srác vagyok, szóval nincsenek annyira magas derekú farmerjaim, mint nektek csajok, de nekem is előfordult már hogy az övem csatja beleakadt, és picit meghúzta a piercingem. De baja nem lett szerencsére. :)
2021. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%
Szerintem a magas derekú nadrágokat inkább mellőzd! Amit javaslok, hogy inkább viselj alacsony derekú vagy csípőfarmert, mert az egyébként is jobban néz ki. Gondolom azért is van a köldöködben piercing, mert ha szép lapos pocid van, akkor szeretnéd felhívni rá a figyelmet.. Bátran mutass többet a hasadból, a köldök piercing és csípőnadrág párosítás igen szexi. :)
2021. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azért írok hátha segítek néhány embernek aki rátalál esetleg a kérdésemre. Már egyáltalán nem zavaró csak végig kellett várnom a gyógyulási folyamatot. A hosszú derekú nadrág is kényelmes, egyáltalán nem zavarja a piercinget, szinte teljesen észrevehetetlen, hogy van. Nem sérül és imádom 🥰
2023. jan. 26. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!