Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kezdjek a rám nagy Nike...

Mit kezdjek a rám nagy Nike pro nadrággal?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyen rövidnadrágot rendeltem S-es méretben, mert minden cuccocm S-es és maga a nadrág mérete jó is csak a deréknál lévő pánt kb. 5 centire eláll a derekamtól. Visszaküldeni nem akarom, mert tetszik a nadrág, kisebb méretet nem akarok, mert az meg fenékbe már nem lenne jó.

Az a kérdésem, hogy az ilyen anyagú nadrágot lehet varrni vagy hogy tudom a deréknál egy kicsit bevenni?


2021. aug. 25. 16:04
 1/2 anonim válasza:

Hát bevarrni/bevenni talán belehet, de nem biztos, hogy szép lenne. Hozzáértőt kell megkérdezni, legalábbis aki foglalkozik varrógépes varrással.


Ha nem lehet, akkor szerintem add el vagy ugyan annyiért amennyiért vetted, ha űgy nem viszik, akkor kénytelen vagy kicsit levinni.

2021. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ilyen hülyén méretezni valamit, hogy S ?

Ha centiben meg lenne rendesen adva, nem lennének ilyen meglepetések.

2021. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!