Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki a szandál/papucs (mezítláb...

Aki a szandál/papucs (mezítlábas viseletnél) mellé hosszúnadrágot, ill. a rövidnadrág mellé zoknit és zárt cipőt vesz, mi okból teszi? (Utóbbinál kivéve a sportolás.)

Figyelt kérdés
Semmiképp nem kötözködés, csak érdeklődés, hogy akik ezt a két kombót szeretik hordani, milyen okból szokták?

2021. aug. 25. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem szeretem a szandat.

Mindig sportcipot hordok nyaron is, zoknival. Kiveve talan ha valami csinos szoknya van rajtam, akkor szandal.

Papucsot is felszoktam venni hosszu nadraggal, de csakis melegitovel. Ennek az az oka, hogy mondjuk szőrös a labam, de krva meleg van, ezert papucsot veszek fel a nadrag melle, vagy csak siman nincs kedvem divatosan oltozni. :D

2021. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Hosszúnadrágot nem szoktam szandállal hordani, ha rövidnadrágoz nincs elég meleg, akkor szandálhoz sem😀De van, aki azért így hordja, mert szégyelli a lábait(narancsbőr vagy visszér miatt pl).


A rövidnadrág zárt cipővel szerintem tök jól néz ki, szoktam úgy hordani.

25N

2021. aug. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Én sosem hordok szandált, nyitott lábbelit utcára. Utálom, hogy retkes lesz a lábam, ráadásul mindegyik fel is töri, van, ami jobban, van, ami kevésbé. Nálam a minimum a balerina, titokzoknival. Ráadásul általában sokat gyaloglok hepehupás úton, ez egy papírtalpú, nyitott cipőben megint csak baromira nem kényelmes.

A kérdés első fele így nekem nem feltétlen releváns, de én azért szoktam hosszú nadrágot felvenni, mert az alkalom megköveteli (munkahely, hivatal, elegáns étterem stb) vagy pedig azért, mert pl bizonyos villamosokon full műanyag ülések vannak, undorító rájuk izzadni.

2021. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert nekem ez tetszik neked meg mi közöd hozzá
2021. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Én ritkán hordok rövidnadrágot is meg szandált is, viszont amikor felveszek egy szandált akkor csak hosszúnadrággal szoktam. Sokkal kulturáltabban néz ki.
2021. aug. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem hordok soha rövidnadrágot, szoknyát se szeretem, kényelmetlen nekem, félek, hogy kilátszik valami, nem érzem jól magam benne.

Hosszúnadrágot hordok, szandállal, nekem így kényelmes és tetszik.

2021. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Hosszú nadrág + papucs/szandál: Nem szoktam😀


Az utóbbit pedig azért, mert utcára csak cipőt szeretek hordani zoknival 18/F

2021. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a rövid nadrághoz hideg van ezért hosszú.

Olyan helyre megyek ahol pacsker kényelmetlen lenne. Pl:murva.

2021. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyáron nem hordok hosszú nadrágot, sok volna izzadós férfi vagyok, szandált azt meg végkép nem, rövidnadrágot szoktam cipő, mezítláb veszem fel a cipőt, egy részt, számomra fúra virít egész bokán zokni, titokzokni vagy boka zoknit meg nem szeretem nem a világom.
2022. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!