Outfit rate 10/?

Figyelt kérdés

nem allitom errol a szettrol h vmi nagyon jo, foleg 18 alattiakat kerdezek


-Egy sima Adidas Superstar

-Adidas hosszitott szaru zokni

-Vilagoskek kicsit szaggatot farmer rovidnadrag

-Feher Calvin Klein polo

- egy-ket ezustlanc


A kerdes az h a hosszitott szaru zoknik mar gazak vagy meg mindig hordjak?

Valaszokat koszi



2021. aug. 26. 14:39
 1/10 A kérdező kommentje:
2021. aug. 26. 14:42
 2/10 A kérdező kommentje:
szerintetek melyik fajta zoknival allna jobban
2021. aug. 26. 14:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első zokni jobb hozzá szerintem. De összességében talán túl fehérnek/világosnak gondolom ezt a szettet, na meg baromi hisztisnek koszolódás szempontból. Amúgy nem rossz :D
2021. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha fiú vagy, akkor a nyakláncot felejtsd el. Nincs nő, akinek egy ezüstlánccal a nyakában jobban tetszene egy pasi, mint nélküle.
2021. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

- Hát egyedinek semmiféleképpen sem mondanám, kb mindenkin ilyen látni.

- A magasszárú zokni nagyon nem akar kimenni a divatból (személyszerint nekem nem tetszik,de kinek mi).

- Az első zoknival jobb lenne szerintem ( bár a második zokni rövidebbnek hathat, de ha mai divatot akarod követeni, akkor az elsőt mondom)

- Az első válaszolóval értek egyet, túl világosának hat így egyben. (Esetleg egy fekete / szürke póló ?)


Ha nekem-tetszés szerint kell pontoznom : 10/4 - semmi egyediség, túl tömeg, ugyanakkor szint bárhová felveheted.


Ha a mai divat, stb... szerint : 10/8 - hiszen nyilván lehetne ennél jobb szettet is összetenni, más színösszeállítás stb...


17/L

2021. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Basic, de nem baj, meg tini vagy, elobb-utobb mindenki megtalalja a sajat stilusat :)
2021. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3/10

Legalább nem meztelen, de nincs benne semmi érdekes vagy egyedi.


Hosszúszárú zoknival nincs baj.

2021. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok még 18. De sosem hordtam ilyeneket

-szintén mondom túl világos

-a hosszú szárú zokni tényleg borzalom, de ha muszáj akkor az elsőt

-ne haragudj de utálom a kiegészítőket és a láncokat nem nagyon ertem

-Szerintem a márkák kombinációja nem szép, főleg ha feltűnő, nem kelt igényességet a szememben

2021. aug. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a hosszú zokni mindig is gáz volt, ha kilátszik a nadrág alól. Akár divat, akár nem, nagyon gáz. Bocsi.
2021. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egész jó! De nem annyira egyedi/különleges. (SZERINTEM!!) Én erre nem nagyon figyelnék fel az utcára. Ha pdl olyan csukát, pólót hordanál ami nem minden 2. emberen van, akkor sokkal jobb lenne. + Az is sokat dob ha nem egy kereszt (vagy valami basic) láncod van. Én sima fekete ing, fekete farmer, calvin klein cipő és egy "ace" kártya nyaklánc. Nem nagy cucc, de oszinte leszek nagyon keves fiatalt latok ingben / farmerben maszkalgatni. Szerintem egy fokkal jobb mintha egy pipas feher poloban, melegitoben vagy. De izles, stilus kerdese.
2022. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!