Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gondoltam kikérem a véleményet...

Gondoltam kikérem a véleményeteket, melyik szett jobb randira? ☺️ Képek a kérdésben.

Figyelt kérdés

Nektek melyik tetszene jobban?

1.

[link]

[link]

2.

[link]

[link]

(21)

aug. 26. 16:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
93%
Férfiként mondom neked: nem áll jól rajtad. Vékonyabb lányon jobban állna.
aug. 26. 17:56
 12/42 anonim ***** válasza:
76%
A szoknyàhoz jobban menne valami szép csizma.
aug. 26. 17:58
 13/42 A kérdező kommentje:

Kövér vagyok? 🙁

aug. 26. 18:00
 14/42 anonim ***** válasza:
73%

Én nagyon nem szeretem a fehér nadrágot, szóval elfogult vagyok.

Ha nem lenne csipkés a szoknya alja én a szoknyára szavaznék egy másik felsővel, de tudom azt sokan túl merésznek gondolják.

A fotó torzít, szerintem a kérdező alakja nagyon jó.

N

aug. 26. 18:01
 15/42 anonim ***** válasza:
93%
Randira nem húznám ezeket fel. Ha nagyon valasztani kell, akkor meg az első, de a fehér bőrödhőz jobban menne valami élénkebb felső. Mondjuk egy babakék, mentazöld, esetleg piszkos rózsaszín ezek jobban mennének a hajad színéhez is és ezek a színek kicsit tompítanák a bőrszoknya merészségét.
aug. 26. 18:02
 16/42 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nagyon kövérít az a bőrszoknya, nem való ilyen erős altestre.

Határozottan a második megoldás a jobb, ízlésesebb felsővel.

17/42 anonim ***** válasza:
26%
Jajj, ne izélj már, menj a nadrágban, az jobban áll. Senki nem szavazott szinte az 1-re. Én is szívesen belemarkolnék a hátsódba, ne aggódj.
 18/42 anonim ***** válasza:
35%
f-sza és csodálkozunk, hogy a nők 99% önértékelési zavarral küzd amikor kb egy vékony edzett testet is kritizáltok
aug. 26. 18:04
 19/42 anonim ***** válasza:
89%
Én speciel azt írtam hogy kövérít optikailag, és erős az alteste. Nem azt, hogy kövér, mert egyáltalán nem az. Nőies, arányosan telt alakja van és nincs ezzel baj.
aug. 26. 18:06
 20/42 anonim ***** válasza:
22%
Mr. Adonisz.
aug. 26. 18:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!