Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szűnik meg az Allee-ban...

Miért szűnik meg az Allee-ban a Bershka?

Figyelt kérdés

Én tegnap jártam arra, és nem akartam elhinni, hogy lehúzták a rolót.

A kiírás szerint megszűnik az üzletük az Allee-ban, amit egyébként nem igazán értek, hiszen a tinédzser és fiatal felnőtt generáció egyik legforgalmasabb boltja volt.

Egészen idáig senkit nem zavart, hogy 4 Inditex üzlet is van a plázában, - ahogyan a legtöbben is a fővárosban.



2021. aug. 27. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet átköltöznek a Kelenföldnél épülő plázába.
2021. aug. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Etele Plázában lett helyette.


Sajnos amilyen jó volt az Allee annyira romlott le az elmúlt 1-2 évben a színvonal ráadásul hiába a felújítás ha csomó buta döntést hoztak például megszüntették a lottózót. Rengetegen a mélygarázsból csak oda meg Sparba mentek erre betettek helyette egy pénzváltót...az aztán nagyon kellett oda.

Szóval míg előtte újságos& lottózó volt az oldal bejáratnál + lent egy lottózó mostanra mindet kinyírta a Vezetőség. Mondjatok egy plázát Budapesten, ahol nincs én nem tudok.

Nem fogok csodálkozni rajta ha 2-3 hónap alatt elmegy még onnan pár régi bérlő.

2021. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!