Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony lányoknak kérdés. La...

Alacsony lányoknak kérdés. Lapos cipőben, sneakerben elég csinosnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
160cm vagyok és igazán csinosnak magassarkúban érzem magam. De minden nap nincs kedvem azt felvenni. Vékony vagyok és csinosnak tartanak. Ti, hogy öltözködtök hétköznap?
2021. aug. 29. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, hogy annak számítok-e. 166 centi vagyok, és mivel a barátom sem sokkal magasabb, nem veszek fel szinte soha magassarkút. Csinosnak érzem magam, és ilyen visszajelzéseket is kapok. Szerintem attól nem leszel kevésbé jólöltözött, hogy alacsony lányként nem veszel fel magassarkút minden nap. Amúgy nem vagy nagyon alacsony, 164 a női átlag. A férfiak nagy részéhez képest ugyan alacsony vagyok, de ettől nem érzem magam rosszul.
2021. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Hétköznap farmer, vagy farmer anyagú nadrágok, egyszerű pólók, max valami visszafogott minta/felirat.

Nem szeretek elegáns lenni, és a szoknyát sem szeretem.

Nem tart senki csinosnak, nekem a csinos az valahol elegáns, szóval nem is vagyok az.

Miért akarnál minden nap annyira csinos lenni?

Esetleg olyan munkahelyre vagy kisebb eseményre kéne annyira csinosban menni. A hétköznapi tuloltozes nagyzolást mutat kívülre (akkor is ha nem az)

2021. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Magassarkú alkalmakkor, egyébként egyszerű tornacipők
2021. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Többnyire magassarkú bokacsizmákat hordok, mivel azok a kedvenceim, de lapos talpú cipőben és bakancsban is csinosnak érzem magam.
2021. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet, hogy kezd elmenni a divat a kényelmes irányába? Nekem sem követeli meg a munkahelyem az elegáns öltözetet. Magassarkút farmerrel szoktam néha. De inkább lapossarkú sportos cipő.
2021. aug. 29. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Vannak elegáns női cipők lapos sarokkal is. Nem tudom, mikor és hol terjedt el a nőknél a magassarkú, de egyrészt egészségtelen, másrészt meggyőződésem, hogy az embereknek egyáltalán nem tűnik fel annyira, hogy a másik milyen cipőben van, mint azt általában hinni szokták. Ha most megkérdeznéd tőlem, hogy milyen cipőt hordanak a munkatársaim, nem tudnám megmondani. Szerintem a többség így van ezzel, hiába érvelnek sokan vehemensen valamelyik cipőfajta mellett, ha rákérdeznek, melyik tetszik nekik.


Szóval ha nem akarsz magassarkút hordani, akkor vegyél fel nyugodtan lapos cipőt, akár sneakert is, ha ahhoz van kedved. Csak arra figyelj, hogy akkor a többi ruhádat is eszerint variáld, mert ha csak a magassarkút cseréled sneakerre, az összhatás lehet fura lesz.


25/F

2021. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
75%
Persze, nem a cipőm sarkán múlik. Szeretem amúgy a vastag talpú cipőket, bakancsokat de nem azért mert magasít, hanem mert a cipő maga szerintem jól néz ki.
2021. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!