Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretben kell venni fűzőt?

Milyen méretben kell venni fűzőt?

Figyelt kérdés
Akarok venni fűzőt hogy vékonyabb legyen a derekam, de ezeket milyen méretben kell venni? Ha L vagyok akkor L-t kell és ezzel érem el a kívánt célt, vagy vennem kell egy-két mérettel kisebbet és azzal lesz csak vékonyabb a derekam? Vagy ez hogy van, nem értek a fűzőkhöz jaj

2021. aug. 29. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szia. Hány éves vagy? Online szeretnél rendelni vagy személyesen van ahol tudod?
2021. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Se az M-es se az L-es nem lesz jó erre a célra.

Acélmerevítős fűzőben érdemes gondolkodni. Azok általában hüvelykben (inch) adják meg a méretet. Leméred hány hüvelyk a derekad, megnézed az adott fűző mérettáblázatát és az alapján rendelsz.

2021. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

A fűzőktől csak addig lesz vékonyabb a derekad, amíg rajtad van, ahogy leveszed ugyanakkora lesz mint előtte :D És nem, a hosszú távú viseléstől sem fog úgy maradni.

Arról nem is beszélve hogy nem egy kényelmes viselet elszorítani a belső szerveidet egész nap.

2021. aug. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3nak, #1 vagyok

Igazából ezért kérdeztem meg hogy hány éves. Mert nem vagyok benne biztos hogy kéne neki fűző. Most a TikTokon nagyon elterjedt, mindenki azt akarja, de rohadt egészségtelen. Ha valakinek alma alkata van pl annak a fűző nem fog vékony derekat csinálni, meg akkor sem ha valakin +20 kg van.

Ezek olyanok mint a hasleszorito bugyi, ja, leszoritsa a hasad, de attól az a has ott van.

2021. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

#4 3as vagyok.

Pontosan, a keskeny derék genetika, a fűző nem fog segíteni eltüntetni onnan a zsírt, csak amíg rajtad van időszakosan lesz darázsderekad, de nem ér ennyit hogy a szerveidben maradandó károkat okozz.

És ha L-es a kérdező mérete, mindenféle bántás nélkül elsősorban diétáznia és sportolnia kéne ha kisebb derekat szeretne.

2021. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is L/XL a méretem amugy (najo az valahol S😂)

Na de viccet félre téve, én látom hogy kövér vagyok, és dolgozok az ügyön hogy fogyjak. De ha így maradnék sem lenne magammal bajom. Tisztában vagyok vele mit hordok, mi áll jól. Illetve félre tudom tenni az emberek hülyeséget a koversegemmel kapcsolatban.

2021. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Semmi probléma nincs ezzel, a diétát/sportot arra írtam, hogy ha a kérdező fűzőt szeretne hordani akkor valószínűleg vékonyabbnak szeretne látszani, és erre a fűzőnél egészségesebb megoldás a sport és az életmódváltás :)
2021. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!