Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Terhesség utáni szétterülő...

Terhesség utáni szétterülő lábtól lett valakinek olyan gondja, hogy a nylonharisnya mindig felszalad a nagylábujjnál? Megoldás?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
What? Milyen szétterülő láb? A palacsintatészta terül szét.
2021. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint neked nem lett egy számmal nagyobb cipőméreted, szélesebb lábfejed. Örülj neki.

Lábfejre értettem, rosszul fogalmaztam meg a kérdést. És igen, a nagy súlytól a terhességet követően szétterülnek a lábfej csontjai.

"Nőknél a terhesség, vagy egyéb ok miatti hirtelen súlygyarapodás idézi elő leggyakrabban ezeket a kellemetlenségeket. Ilyenkor ugyanis megváltozik a lábfejre nehezedő súly eloszlása, nagyobb súly helyeződik a lábközépcsontokra. Szétterül a láb, a harántszalagok ellazulnak, lesüllyed a láb középső része (harántsüllyedés)."

2021. szept. 6. 21:38
 3/10 anonim válasza:

Nekem mindig csak a kisujjnál szakad...

Megoldásként nem veszek fel harisnyát

2021. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát izé. Egy 3,5 kilós gyerekkel legfeljebb 7 kilósra szabadna hízni, nem 10 fölé. Annyit meg el kell viselnie a lábnak pár hónapig.
2021. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az ostobaságodat tartogasd másnak.
2021. szept. 7. 10:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Szóval erről van szó. Miért ostobaság?
2021. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam, hogy úgy maradt vagy változott volna. Előtte is azóta is vizesedő nagy lábam volt van

Nekem csak akkor szakad a harisnya, ha nem pedizek rendesen, érdes marad a körömnél. Lehet nagyobb, vagy másik fajta harisnyát nézz meg, illetve a köröm és a bőr édességét nézd meg, nem e akad.


A terhességi hizást jobban tudó meg maradjon csendben nyugodtan.

2021. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ti maradjotak csöndben: "A szülés alatti súlygyarapodás több dologból tevődik össze, melyből nagyjából 8 kg-ot nem a kismamákra rakodó plusz zsírszövetek adnak. A baba súlya körülbelül 3-3,5 kg, 1,5 kg a magzatvíz, 0,5 kg a méhlepény, 1 kg a méhizomzat, és továbbá átlagosan 1,5 kg-val megnövekszik az érpályában keringő vér mennyisége is a várandósság hónapjai alatt. Napjainkban egyre több egészségtudatos kismamával találkozunk, akik már a terhesgondozás elején érdeklődnek az ideális súlygyarapodásról. A normál testsúlyú kismamáknak, egészségük érdekében azt szoktuk javasolni, hogy lehetőleg a hízás ne haladja meg a 10 kg-ot - magyarázta a szakember."

[link]

De ti azért csak egyetek kettő helyett és az ezzel foglalkozó hozzáértőket meg küldjétek el melegebb éghajlatra.

2021. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan édes, az első gyerekkel kb nonstop sírtam, mert alig ettem, de híztam. Ó, azok a csodás védőnői tanácsok.

KB bele is betegedtem, hogy nem szabad hízni, mert árt.

Mozogni, nem egészségtelen ételeket jóízüen fogyasztani, ez kell, hogy az most +10kg lesz, na bumm. Köszönik ettem, rendesen, szép 3,5kg+s gyerekek lettek, 6 hét után pedig le is tagadhattam őket, mert a 12kgnak nyoma sem volt egyik után sem. 11évig tartottam is a 65/178 paramétereket, most szedtem fel karantén hájat, amire nincs mentség, majd leadom, ha úgy érzem.

2021. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8: a nagykönyvi elméleted szuper, senki se vitatja, de sajnos 10-ből 8 anyukánál nem működik. És nem azért, mert zabálnak.

Férfiként vagy sosem szült nőként, mert a kettő közül az vagy, maradj inkább csöndben.

2021. szept. 9. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!