Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt ajánlotok szalaga...

Milyen cipőt ajánlotok szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Idén szalagavatózok, és szeretném megvenni a cipőt,de nem tudom milyen lenne az ideális, az osztálytársaim is teljesen másmilyeneket vásároltak eddig. Tűsarkút próbáltam, de szerintem az nem lenne kényelmes, másmilyet viszont nem találtam. Kinek milyen tapasztalata van?

2021. szept. 7. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk volt ilyen közös megegyezés pl hogy mindenki ezüst színűt vegyen.

Először derítsd ki hogy van e valami elvárás.

Ha nincsen akkor a kényelem a legfontosabb mindenképp próbáld fel előtte a cipőt kicsit járkálj benne. Nekem fehér cipőm volt kis sarokkal bokapánttal. Kicsit ovodásan nézett ki de a hosszú ruha alatt nem volt feltűnő és kényelmes volt

De akár egy szebb balerina cipőt is eltudok képzelni. A ruhádtól is függ amúgy meg pl ha magas vagy akkor nem túl jó választás a tűsarkú azért a partneredtől ne legyél magasabb

Remélem segítettem:)

2021. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt te tudod, hogy végig bírsz-e egy estét tűsarkúban úgy, hogy nem nagyon lesz alkalmad leülni. Nekem annyi tippem van, hogy nézd meg a cipő talpát, mert sok magassarkú elég csúszós... én figyelmetlen voltam :D és bár végül sikerült javítani a helyzeten, jobb lett volna, ha másik cipőt veszek.
2021. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én balerina cipőbe voltam és csak nevettem azokon akik a tűsarkúba szenvednek mert az este végére már járni se nagyon tudtak. Úgyhogy egyértelműen azt ajánlom.
2021. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. szept. 9. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, azóta meglett-e a cipő, de ha nem vagy profi társastáncos, akkor 6-7 cm-esnél magasabbat semmiképp sem ajánlok és abból is vastag sarkút. 10 centis tűsarkakon még a nagy versenyzők sem keringőznek, nem véletlenül. Nézz meg pl tánccipőket, na persze nem muszáj egyetlen alkalom miatt 20-30 ezreket kiadnod erre, csak viszonyításképp mondom. Szerintem az is jó, ha van pántja, úgy semmiképp se tudsz kilépni belőle (ez jó méretnél is megeshet).
2021. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!