Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak akkor, ha...

Mit csináljak akkor, ha vékony alkat vagyok és a gyerek osztályról A 176 os Slim fit farmer nadrág is bő, viszont a 164 es jó, de egy kicsit rövid? Nem vészesen, de ha kinyújtom a lábamat és úgy ülök le, akkor a bokám fölé megy. Álló helyzetben jo

Figyelt kérdés
Ja és fiú vagyok 20as
2021. szept. 8. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
170es nincs?
2021. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vedd meg a nagyobbikat és be kell szűkíteni feszülősre. Fordítva a kicsiből nehéz nagyobbat csinálni.


Vagy másik megoldásként vegyél nőit, azok szűkebbek, szóval simán jó lehet rád. Én is évekig hordtam női super-skinny farmerokat, mert férfiből mind bő volt rám, és a gyerek 176-os is. Viszont 175 centisként a 164-170 már rövid volt. Nőiben meg szuper farmerokat találtam ami feszült is rendesen, és hosszra is jó volt. :)


Amúgy egy csomó vékony srác hord női farmert mostanság is, sőt sokkal többen mint régebben.

2021. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Basszus elírtam, mert 170-es akart lenni nem 176-as a 176-os az lesne rólam :D Kettes, köszi a tanácsot, annyi a baj, hogy állítólag egy szabótól tudom, hogy a női nadrágoknak más a szabása és egy hozzáértő kiszúrja. Nem akarok ciki helyzetet. Amúgy most voltam a reserved-ben és találtam olyan skinny nadrágot gyerekben, ami 164-es és pont jó. :) remélem 1-2 nap hordás után nem akar majd lecsúszni :D
2021. szept. 8. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen méretezés ez már? Senkit nem érdekel ki milyen magas, a derekunk tartja a nadrágot, azt kell(ene) megadni, tehát a derékméretet. Tán minden 170 centis embernek ugyanakkora?
2021. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a derék méret a probléma, mivel vékony vagyok, a lábam is vékony, így egy átlagos felnőtt férfira szabott gatya lóg rajtam. lóg a lábamon, lóg a seggemen, nem áll jól, nem illeszkedik!
2021. szept. 8. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor mégsem a gatya a bő...

(Arról nem is beszélve, hogy egyesek mindent bőnek tekintenek, ami alatt nem keletkezik vákuum a bőrüknél. Tehát ha alul 2 mm-t eláll pl a bokánál).

Ezzel együtt továbbra sem értem, hogy milyen begyógyszerezett emberek találhatták ki egy botrányba fulladt brainstormingon, hogy a több meglévő és alkalmas nadrágméretezés-rendszer helyett kitalálnak egy újat, ami tök alkalmatlan?

2021. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mai feszülős farmerok nagyrésze teljesen uniszex. Ami tényleg nagyon női, azon is kb annyit lehet észrevenni hogy kisebb a farzsebe. De ha szétnézel az utcán, megláthatod hogy egy csomó srác hord nőit, manapság ez egyáltalán nem ciki. Én is évek óta hordok nőit, bár már ritkábban mert kezdenek jó lenni rám a férfi farmerok ahogy vastagodok.


Persze ha téged ez nagyon zavar, akkor nem kell erőltetni a dolgot, csupán megnyugtatásnak szántam, hogy ez egyáltalán nem ciki manapság.

2021. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!