Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ínkább nők véleménye érdekel....

Ínkább nők véleménye érdekel. Szerintetek egy esküvőn mi áll jobban egy férfin? Egy "hagyományos" öltöny, vagy egy szmoking? Tudom,hogy ez összetettebb kérdés, csak érdeklődtem ez felöl. További szép napot!

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 09:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
A szmokingnak megvan a helye és az ideje, az esküvő, ha még nagyon kiöltözős is, nem az a hely.
2021. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Öltöny, de nem muszáj sötét színűnek lenni, hiszen mégis csak egy esküvő.
2021. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy dolgot vegyetek figyelembe! D. u. 4 előtt nem illik szmokingot venni, addig a zsakett "jár".
2022. dec. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Előbb rákeresek arra, hogy hogy néz ki a szmoking.
2022. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Rákerestem, ünnepélyesebb a szmoking, mint az öltöny. Ha ennyire kiöltözős lesz, akkor lehet, hogy olyan a família, hogy a hétköznapokban is öltönyt hordanak a férfiak, mert pl. ügyvédek, vagy magas beosztásban vannak.

Tehát egy ilyen társaságban az öltöny hétköznapi viseletnek számít, úgy értve, hogy az nekik amolyan munkaruha. Egy alkalomra nyilván másféleképp szeretnének kinézni, mint a hétköznapokon. Elegánsabb a selymes hajtókája miatt. Meg a csokornyakkendő is eltér a hétköznapi nyakkendőtől, tehát egy elit társaságban sokkal jobb választás a szmoking.

2022. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

csak ne ilyen putrisan vedd fel, mint ezen a képen, zokni nélkül. ultra gáz lenne. 🙈

[link]

2022. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!