Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen öltözködésű lányt lehet...

Ilyen öltözködésű lányt lehet még találni valahol, vagy ez már a múlté?

Figyelt kérdés

Hogyan próbálkozzak? Merre keressek? Vagy jobb, ha inkább mielőbb leteszek erről?

[link]

[link]



2021. szept. 15. 05:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
ez ketto db viragos szoknya, nem lesz nehez ilyet talalnod. kb barmelyik irodai munkat vegzo harmincas no megfelelo neked igy
2021. szept. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
86%
Ahogy #1mondja. 20on pàrévesen ez szerintem erősen mamis, vagy valami koràbbi tikk, 30felett talàn elfogadható.
2021. szept. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Egyik gyerekem egyházi suliba jár, ott sokan öltözködnek így. Jó tizenévesen minden lány gyönyörű akármit vesz fel, de nekem sem tetszik ez a stílus ennél a korosztály ál.
2021. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

Sajnos már nem látni nőket az utcán, már búzavirágok vannak, személyiből tudjuk meg a nemét az illetőnek.

Igazi nőies nők 60-as években voltak, akkor még tudtak öltözködni.

Rosszkor születtem..

2021. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%

Franciaországban, a divat csúcshazájában jártam a hétvégén. Már szinte minden lány sportcipőt hordott, függetlenül attól, milyen ruhát viselt.

Itt a vége a stílusos öltözködésnek...

2021. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 5ös!


Negyvenes nőként azért megjegyezném, hogy korosztályomon kb harmada szenved olyan szintű lábdeformációban, hogy műteni kell. Szerencsés vagyok, csak akkor hordtam ezeket a cipőket ha az etikett elvárta, bár sajnos 12 évig dolgoztam olyan helyen ahol ez elvárt volt. A munkabajáráshoz viszont mindig cipőt cseréltem, így valahogy ezt megúsztam, de sokan már 30 évesen iszonyú fájdalmakat élnek át emiatt. Szóval jól teszik ha sportcipőbe járnak, és nem teszik tönkre magukat csak azért hogy a férfiaknak tetszenek. Valószínű ez a gondolkodás az oka annak hogy az öltözködés kezd valóban kicsit androgünné válni. Egy-egy ilyen divathullám azért mindig lázadás az előző generáció idejétmúlt gondolkodása ellen. Jelen esetben az én generációm ellen. És bevallom tetszik. Míg a média, a közösségi oldalak ontják a túlszexualizált, "mert megérdemled" tartalmakat, az utcán max. kiröhögik ezeket az embereket és a semlegesség az uralkodó. Nekem tetszik ez a vonal, és csak azt tudom mondani ebben is mint mindenben ami divat Párizs az élen jár. Fenti ruhához például remekül illik a sportcipőbe.


43N

2021. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, én 20-on évesen is hordtam ilyen szoknyákat meg egyberuhákat (csak más mintával), Aria (PLL) volt az idolom.
2021. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

6!

Bocsánat a kissé durva hasonlatomért, de ha már írtad, hogy a férfiak kedvéért igenis ne tegye tönkre magát egy nő, akkor a most méginkább análozást vajon miért vállalják be a férfiak kedvéért?

Mert hát mint tudjuk az a testnyílás ürítésre való, nem pedig tömködésre ami igencsak nem használ hosszú távon a záróizmoknak.

2021. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
8-as, ez hogy jön ide? Csak nagyon be akartad dobni az anált, vagy mi?
2021. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Írtam, hogy bocsánat a példámért, de ha már ott tartunk, hogy egy nő betegítse meg a testét a férfiak miatt, ruházkodás terén, akkor a szexben sem kéne.

Vagy tévednék??

2021. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!