Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vesz meg valaki 25...

Miért vesz meg valaki 25 ezerért egy esőkabátot?

Figyelt kérdés
Én is szeretek a márkás ruhákat rohadni, van nem is egy, de tulajdonképpen egy darab nejlon 25k-ért kidobott pénz. Ez már tényleg csak faroknövelés?

2021. szept. 17. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok pénzem lenne, sem vennék 25 ezerért esőkabátot, ha csak egy darab műanyag az egész, de ez az ő dolga l, engem nem érdekel.
2021. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Miért vesz valaki 30 milliós kocsit, amikor a 3 millióssal is pont úgy eljut A-ból B-be?

Miért lakik valaki 200 négyzetméteres 300 milliós penthouse lakásban, amikor a mindennapi holmijával elférne 50 négyzetméteren is?

Miért vesz valaki fél millióért táskát, amikor csak egy púderes tükör van benne :)

2021. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy? Én vennék, ha tetszene. Nálam legalább is nem a márkáról szokott szólni, hanem hogy tetszik.
2021. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyári esőkabátom 15ezer Tresspass márkás, a téli pedig 25ezer Berghaus márkás. Nem érdekel, hogyan néznek ki, nekem legfőképpen túrázáshoz kell, oda meg egyáltalán nem mindegy, hogy milyen minőségű és ezek váltak be a legjobban. Az egyik 6 éve van meg, a másik 3, de tökéletes mind a kettő és ha tönkremegy ugyanilyet vennék, nem sajnálom rá a pénzt.
2021. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet 124€ vásároltam 249€ leárazva. Szép, szelet nem engedi át, könnyű, nőies. Nekem ennyi elég.
2021. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
egy jó katonai esőkabát szerintem sokkal többe is fájhat, jah hogy ott nem a divat számít hanem a használhatóság
2021. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, valaki egy darab ásványért is hajlandó kifizetni több millió dollárt. Az már egy másik kérdés, hogy ez mondjuk éppen gyémánt. Valamiért neki megéri ez az esőkabát. Márka. Brand. Sok dolognál persze van mögötte tartalom is.
2021. szept. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a válasz azért veszi meg mert van pénze
2021. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!