Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen jó férfi boxer márkákat...

Milyen jó férfi boxer márkákat tudtok?

Figyelt kérdés
Akarok venni pár alsót, viszont sokszor mellé fogtam. Így hátha van valamilyen ajánlás

2021. szept. 19. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A párom az mst-re esküszik.
2021. szept. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Uomo illetve greenice amiket en hordok.
2021. szept. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ethika
2021. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Calvin Klein
2021. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Saxoo
2021. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 EG0 ***** válasza:
67%

Milyen a rossz márka? Ami hamar szétmegy mosáskor? Ami nem feszül egy vastag combon? Ami nem lötyög egy vékony combon? Amit ha meglát az új csajod, akkor csórónak fog gondolni? Esetleg pénzesebbnek, mint vagy?


De hogy legyen támpontod: nekem erős lábam és fenekem van, ezért amíg tehettem, Marks'n'Spencer-t (angol) hordtam. Mióta még a környéken se lehet kapni, vettem Lacoste-ot (francia), az se rossz.

Amik nem nem jöttek be, azok a fast fashion márkák (pl. lengyel), azokat ropi tinikre méretezik. De ott nadrágot se kapok magamra, nemhogy boxert.


Esetleg szempont lehet, hogy ha hosszabb a szára, akkor pl. oldalt fel van-e sliccelve, mert úgy kényelmesebb benne mozogni.

2021. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem Tommy Hilfiger van, igaz Amerikából kaptam ajándékba rokontól.
2021. okt. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Puma és Mr.Big.
2021. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!