Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik budapest legjobb...

Melyik budapest legjobb plázája? Ahol nagyok az üzltek és sok jó van

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az Etelét, az még egész friss.
2021. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Nekem a Mammut a top, a Westendben otthon érzem magam, az Arénában jó kajálni és szervizelni, az Allee olyan semleges, Etele Plázát nem láttam még, Budagyöngyét és Pólust se, mert nem esik útvonalba, Duna Plázát szeretem, mert jó helyen van és klasszikus, a MOM park se esik útba, Köki Terminált imádom, jó a hangulata, Eurocenter is jó, régen jártunk oda, de már más a neve.

Üzleteket tekintve viszont az összes gagyi szar. Nincs sehol semmi designer, csak a plázamárkák, designert csak az Andrássyn találni.

2021. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Én az Árkádot szeretem a legjobban.
2021. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Etelét tényleg érdemes megnézni, nagyon nagyok benne a ruhaboltok, mondjuk pár kisebb üzlet még nincs nyitva. Most a nyitás miatt pár helyen plusz akciók is vannak🙂 A kis infórobot is nagyon cuki, mosdót nehezen találtam, de is tök kultúrált lett
2021. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Westendben sok a cigány meg a pitsa. Köki azért jó, mert külváros, kevesebb a bamba idióta. Allee elég jó.
2021. szept. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5.-nek.


A Budagyöngye C mentes. Oda nem mehetnek be.

2021. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem az Allee és az Aréna a legszimpatikusabb.

A Westendbe rengeteget járok, mert nagyon útba esik, de nem kedvelem. Mindig zsúfolásig tele van lepra emberekkel, az üzletekben a ruhák igénytelenül szét vannak szórva, a mosdók mindig halál mocskosak.

a Mammutot magát szeretem, de ott nem túl nagy a választék, nem oda mennék shoppingolni.

A MOM-ot és a Duna Plázát ismerem még, ezek nem rosszak.


#2 Az Eurocentert még mindig Eurocenternek hívják. Itt viszont kb. 3 féle bolt van, és most egyébként is felújítják az egészet, úgyhogy nem üzemel. Hozzám ez van a legközelebb, de ide se a nagy választék miatt jönnék...

2021. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 2. valószínűleg az Europarkra gondolt, ami egy ideje már Shopmark.
2021. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alle és MOM Park mert kulturált magyar viszonylatban felsőosztálybeli tehetős de valójában inkabb középosztálybeli emberekkel vannak tele. Közel is vannak egymáshoz. A többi bevásárlóközpont C típusú nemzetiségi tanya.
2021. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát Allee-t és MOM Parkot inkább csak a beesünk ügyintézni vagy kajálni kategóriába tenném, dolgoztam Allee-ban, de lényegében átlagon aluli a benyomásom róla, MOM Park meg inkább családközpont, mint szuper üzletek helye. Üzlet színvonal tekintetében az Aréna a csúcs, élmény és közösség tekintetében meg a Mammut.
2021. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!