Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportcipő harisnyával?

Sportcipő harisnyával?

Figyelt kérdés
Egyre több nőt látok harisnyával hordani, kolléganőm is így hordja. Azt mondja sokkal kényelmesebb. Szerintetek is?
2021. szept. 21. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarom elképzelni azt a lábszagot, ami abból kijön nap végén
2021. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az :(
2021. szept. 21. 14:22
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a kettő teljesen más stílus. A kényelem és a csinosság nem feltétlenül jár kéz a kézben.
2021. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Mostanában egyre népszerűbb keverni az elegánsabb ruhákat a sportcipővel, de szerintem nem a legjobb az összkép
2021. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Jarisnya rendes cipővel jobb lenne.
2021. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Mostanában divat. Én is hordtam már, bár nem egész napra. Amúgy sem vagyok hajlamos láb büdösödésre. A harisnyát amúgy is minden használat után mosni kell, ahogy a zoknit is.
2021. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
kizártnak tartom hogy egy vékony harisnya kényelmesebb lenne cipőben mint egy zokni. de ő tudja
2021. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
53%

Abszolút! Amikor hosszú nadrágban vagyok akkor is szívesen választok testszínű harisnyát, ha elegánsabb nadrágot kombinálok egy sportcipővel.

Én mondjuk nőies szoknyához, ruhához is szívesen veszek fel sportcipő+harisnya kombót. 😊

2021. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a legjobb kombó!
2021. szept. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
74%

Miert lenne budos barki laba hatisnyatol v zoknitol vagy cipotol? Sose ertettem amugy,mert nekem a labam nem budosodik csinalhatok akarmit..ezt komolyan irom ,a baratom banatara aki amugy orulne neki :D probaltuk ,de semmi…

A masik,hogy nyilvan nem minden elegans ruhahoz illik a sportos cipo,de van az a ruha amihez abszolut illik.A ruha anyagatol es szabasatol fugg,hogy illik-e ..en szoktam ruhahoz teniszcipot,vasuoncipot felvenni abszolut passzol egy ingruhahoz vagy pamut lazabb ruhahoz is..

2021. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!