Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Mayo Chix...

Mit gondoltok a Mayo Chix márkáról?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem.Túlárazott, minősége nincs arányban az árával.Emelett sajnos elég közönséges stílusú.Kár, pedig magyar márka.
2021. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben jók voltak a kabátjaik. Amúgy igen, nem gyengén túlárazott.
2021. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlárazott, ízléstelen, gagyi. Ha nagy ritkán van valami, aminek jó lenne az anyaga, a varrása, van rajta egy undorítóan hatalmas márkajelzés, ami tönkreteszi az egészet.
2021. szept. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3 Szó szerint.Pont, mint a kínais ruhák.Azt hiszed normális, aztán megfordítod és biztos van rajta valami hatalmas gagyi felirat vagy minta.
2021. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek.:( Ráadásul szerintem nagyon durván viszik egyre fentebb az árakat és nem igazán éri meg.
2021. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vettem amúgy egy mayo kabátot a héten. L méret, a kar része olyan vékony, hogy fel se tudtam húzni. A többi kabátom S, van régebbi S-es mayo kabátom is és még annak is olyan a kar része hogy teljesen laza rajtam.

Tehát nem csak drága, hanem egy rakás sz4r is.

2021. okt. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!