Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek mindenképpen a hónaphoz (évszakhoz) akarnak öltözni, nem pedig az időjáráshoz?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon is rengeteg - már elnézést- bugyuta kérdés van arról, hogy vehetek-e fel ilyen időben... Meg az utcán is látni furcsaságokat.

A nyár- és a tél, a hideg- és a meleg, a top- és a kabát közt átmenet is van, miért nem veszik ezt figyelembe?


2010. szept. 1. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert minden ember azthiszi hogy csak ő fázik vagy neki van melege, és minden évszaknak megvannak a maga öltözékei. Ezért nem szokványos nyáron felvenni kabátot még akkoris ha hideg van. Tehát ha mondjuk én nyáron fázok vmiért mert esetleg fázós vagyok, nem bizto hogy felveszek egy pulcsit mert mondjuk mindeki más tök hülyének néz. És az emberek itt ugye foglalkoznak azzal hogy mit gondolnak róluk mások. Ez a legfőbb oka szerintem.
2010. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már most előveszem a közepes vastagságú kabátomat. Aztán ég kicsit hidegebb lesz akkor a bazi vastagot is fel kell majd venni. Hideg van!
2010. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nemtudom, de én pont teszek arra milyen hónap, évszak van, ha fázok felöltözöm, ha melegem van levetkőzöm..

azt meg rühellem amikor télen esetleg pólóban megyek valahova, mert épp nem fázom (nálam ez teljesen kiszámíthatatlan..) és ilyen random emberek megállítanak hogy nem fázok-e? mi közük hozzá?

2010. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős téma, de bezzeg ilyenkor nem szólalnak meg a kérdések gazdái. :D

Én kisebb koromban voltam ilyen, még általánosban. Jöttek a késő őszi hidegek, de a kabátot nem akartam felvenni, mert "más sem hordja még". Most már jobban érdekel az, hogy én jól érezzem magam, mint hogy más mit gondol.

2010. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!