Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú nélkül fogok tudni...

Magassarkú nélkül fogok tudni igazán nőiesen öltözködni?

Figyelt kérdés

Mióta autóim vannak (3 éve) és senki nem látja hogy hogyan vagyok felöltözve, azóta sajnos nagyon bekényelmesedtem és sokszor már magamnak is undorító vagyok ahogy képes vagyok felöltözni…

Koszos nike edzőcipő, kicsit olajfoltos világos színű farmernadrág, rosszul betűrt felsők… több éves melltartók. Szóval fúj. Az volt a legszebb amikor felvettem egy melegítőfelsőt ami eredetileg 13 éves fiúnak való de jó volt rám úgyhogy miért ne alapon abban voltam.. mint egy szürke egér. Nem is én vagyok már ez..

nagyon kezd leépülni az önbizalmam amiatt hogy így elhanyagolom magam , pedig amíg tömegközlekedéssel jártam nagyon adtam magamra és sokszor tényleg igazán csinos módon is fel tudtam öltözni.

A gerincem miatt sajnos nem hordhatok magassarkút.

De kell az önbizalmamnak már egy kis löket mert az hogy ennyire elhagyom magam, borzasztó. Nincs semmilyen új ember, vagy nem akarok tetszeni senkinek. Egyszerűen csak újra csini nőnek akarom magam érezni úgy mint 3 évvel ezelőtt. Valahogy szeretnék kicsit csinosan meg r*bisen kinézni :)

Arra gondoltam hogy veszek egy csomó nadrágot, szoknyát, felsőt, új kabátot, kiegészítőket, fehérneműket stb. De mi legyen a cipővel? A hátam miatt tényleg nem hordhatok magassarkút, szóval van valami olyan ami nőies de tényleg kényelmes én nem magas sarkú? Balerina cipő is kilőve.


25/n

Szilvi



2021. szept. 29. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

nincs akkora jelentősége a magas sarkúnak - de igazából abban sem vagyok biztos, hogy komolyabb gond van az eddigi öltözékeddel. mármint ne legyen koszos, gyűrött, stb. de egyébként sok vonzó nőnek van sportos-laza stílusa. a sztreccses nadrágok korszakát éljük, amik nagyon jól kiemelik az alakot. hozzá egy kicsit többet mutató felső, és kész is van a kényelmes, de szexi szerelés.

de amúgy meg hogy öltözködtél néhány éve, amikor még csinosnak érezted magad?

2021. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el a mindennapokra a nök nagyrésze nem is hord magassarkùt (kivéve ha a munkája miatt kell). Nem is egészséges mindig abban járni. Vegyél pár szép lapostalpù akár magastalpú cipöt és az teljesen oké. Amúgy ùgyis lehet szépen öltözködni ha nem vagy mindig elegáns. Pl itt van ez az outfit nem elegáns mert igazából melegítö de mégis divatos: [link]
2021. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Igen lehet nőiesen öltözködni lapos cipővel is. Sőt!

[link]

[link]

Mikor divat lett én utáltam a balerina cipőt de azóta már vannak olyanok is amik hasonlítanak rá elsőre kivéve hogy a talpuk kicsit vastagabb és sokkal kényelmesebben van kialakítva.

2021. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak a cipő számít, pláne, hogy nem csak a magassarkú nézhet ki jól. Először is:

Vegyél új melltartókat

Mindig tiszta legyen rajtad a ruha

Vegyél testhezálló, esetleg kivágott felsőket

Vegyél egy karcsúsított, vagy kivágott blézert, blúzt, és egyberuhát.

Vannak nagyon szép sportcipők, csizmák, amik nem olyan nagyon elegánsak, de kényelmesek, és megfelelő ruhákkal az összhatás elegáns lesz.

2021. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos nem.

Egy magas sarkútól még a testtartása is megváltozik egy nőnek, és még a járása is.

Kecsesebb, feltűnőbb, vonzóbb lesz tőle.

Maga a cipő látványa is a nőiességet tükrözi viselőjéről.

Nekem legalábbis ez a véleményem.

Az elegáns nőkbe szerettem mindég gyönyörködni, csak sajnos ők inkább a hatvanas évekkel el is tűntek…


F.41

2021. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2021. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:( Hordanám én minden mennyiségben csak sajnos súlyos gerincbeteg vagyok és úgy nehéz hogy az edzőcipőben is bénán tudok járni + már neurólógiai gondjaim vannak gerincből erendően… rossz így.
2021. szept. 29. 19:34
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

A stílus meghatározásában nem a cipő a legfontosabb. Ha a ruházatod többi része jól néz ki és passzol egymáshoz, akkor a cipőtől csak annyi az elvárás, hogy ne üssön el nagyon.

Manapság elég gyakori az elegánsabb ruha sportcipővel, szerintem elég jól hozza a business casualt.

2021. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:)
2021. szept. 30. 10:11
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy igénytelen vagy az nem a magassarkú hiánya miatt van.

Sportcipőben is lehetsz jó csaj, de persze ehhez az kell, hogy ne legyen flekkes a nadrágod és ne a pizsipólóban menj dolgozni.

Vannak itt nagyobb bajok mint a magassarkú felvétele vagy elhagyása igényesség terén.

2021. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!