Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki alszik még ilyen pizsamában?

Ki alszik még ilyen pizsamában?

Figyelt kérdés

Selyem szatén anyagú pizsamára gondolok. Tudom, inkább női anyag, de én férfiként nagyon megszerettem. Van még rajtam kívül más fiú férfi is aki ilyet is felvesz akár maga vagy párja kedvéért?

És csajok nők, ti szoktatok ilyenben aludni?


[link]



2021. okt. 15. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Nos én senkit nem ismerek, aki egyáltalán pizsamában aludna. Max ilyesmit, tehát gyakorlatilag póló-boxer.


[link]

2021. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Több mint 10éve full pucéran alszok. Kényelmes és egészséges. 30/f
2021. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Bocs, de ez nagyon férfiatlan. Ennél még egy kárómintás nagypapa-pizsi is szexibb, pedig az se vonzó.
2021. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 f vagyok. Én pólóba és legging nadrágban alszok. Nem teljesen pizsama
2021. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan rövid pamut pizsamákban alszom mindig, mint amit az első válaszoló linkelt. Kivéve nyáron esetleg, amikor nagyon meleg van, akkor csak az alsó részében, félmeztelenül.
2021. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez ma már nem szokás. Nő vagyok, de csak olyan pasikat ismerek, akik boxerben, és/vagy pólóban alszanak.
2021. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és én is pólóban szoktam aludni. ( előző voltam. )
2021. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
45%
Egy kolis haverom aludt ilyenben. Igazából nekem 8, mindenki abban alszik, ami neki kényelmes.
2021. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!