Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem nehéz de meleg téli...

Nem nehéz de meleg téli kabátot hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Ami nem az a nagy málha nehéz kabát, hanem légiesen könnyed de mégis meleg téli kabát és úgy derékig védene és kapucnis persze. Lehet ilyet találni?

2021. okt. 16. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos évek óta én sem találok. Nekem ezek a paplan vastagságúak túl melegek. Egyszer a turkálóban találtam olyat, ami megfelel. Azóta sem.
2021. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
c&a-ban vannak most olyanok, amik direkt könnyűek, de thermok. a pontos névre nem emlékszem
2021. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly a Dockyard oldaláról rendeltem magamnak Fundango Salina kabátot. Nem nehéz, és a melegségét semmivel nem tudom összehasonlítani. Ez igazából egy síkabát, vízálló, béléses, kitűnően véd a széltől, melegen tart a mínuszokban is.
2021. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
North Face Retro Nuptse
2021. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!